Brałem HMB na redukcji żeby nie spalić mięśni i bardzo dobrze się sprawdziło. POlecam!

» » » XTREME 3R 500g. - FITNESS AUTHORITY
XTREME 3R 500g

XTREME 3R 500g. - FITNESS AUTHORITY

Fitness Authority
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Smak
Orange
Grape

Cena katalogowa: 119,00 zł

Oszczędzasz: 14,10 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 105 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Dawkowanie

XTREME 3R 500g. FITNESS AUTHORITY

Xtreme 3R został zaprojektowany dla sportowców i kulturystów jako suplement przyśpieszający regenerację po treningu oparty na założeniu, ze czas regeneracji można skrócić, ograniczając skalę uszkodzeń jakich doświadczają mięśnie podczas treningu. Innymi słowy, stwierdzono, że stopień uszkodzenia mięśni po treningu może być modyfikowany przy użyciu glutaminy i BCAA. Wynikiem jest optymalna regeneracja, jednak zależne to jest od idealnego rozłożenia porcji aminokwasów w czasie oraz ich proporcji względem siebie.

Intensywny trening siłowy wywołuje zwiększone zapotrzebowanie metaboliczne na białko – nawet do 300% większe w porównaniu do poziomu bazowego. Przerzucanie żelastwa na siłowni podobnie jak inne formy intensywnego treningu są dla organizmu wydarzeniami katabolicznymi. Intensywny trening obniża poziom azotu, podnosi poziom kortyzolu, adrenaliny i glukagonu. Jest to zjawisko normalne i potrzebne, ale w swej naturze kataboliczne i znacznie obniża poziom azotu.

Spożywanie aminokwasów rozgałęzionych i glutaminy w czasie, gdy organizm jest narażony na stres wywołany treningiem może pomóc w utrzymaniu suchej masy mięśniowej. Poprzez bezpośrednie podawanie glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych czasie intensywnego treningu zarówno sygnalizacja jak i ilość rozbitych tkanek mięśni szkieletowych jest optymalizowana, co oznacza zminimalizowanie ilości mikrouszkodzeń włókien mięśniowych. To drugie następuje zwłaszcza, gdy XTREME 3R spożywany jest pomiędzy seriami w pierwszej połowie treningu. Glutamina podawana w trakcie treningu podnosi poziom glutaminy we krwi, co może zapobiegać przedwczesnemu uwalnianiu glutaminy z mięśni szkieletowych do krwiobiegu.

Naukowcy z FA ENGINEERED NUTRITION

twierdzą, że podawanie dużych ilości zarówno glutaminy jak i BCAA podczas intensywnych treningów i okresów, gdy mięśnie znajdują się w stanie stresu sprzyja utrzymaniu optymalnego poziomu azotu i poprawia regenerację w trakcie i po treningu.

XTREME 3R to prawdopodobnie jedyny suplement poprawiający działanie wszystkich trzech etapów metabolizmu energii: szlaku ATP / CP, szlaku glikolitycznego i szlaku utleniającego. Nic dziwnego, więc że XTREME 3R poprawia wydolność treningową także w fazie tlenowej.

FA ENGINEERED NUTRITION

zaleca wszystkim ciężko trenującym sportowcom spożywanie dawki 0,2 grama na funt masy ciała. oznacza to, że przy wadze około 90 kg należy przyjąć 40 gramów suplementu. Jedna metoda polega na wypiciu całej porcji podczas treningu, między seriami. Inna polega na wypiciu jednej połowy dawki przed treningiem a drugiej natychmiast po jego zakończeniu. XTREME 3R powinno się spożywać codziennie!

Kulturyści

przygotowujący się do zawodów oraz osoby będące na diecie powinny przyjmować dwie porcje dziennie zaczynając na 8 – 12 tygodni przed zawodami tak by zabezpieczyć się przed utratą masy mięśniowej w związku z niedoborem kalorycznym. BCAA sprzyja utrzymywaniu suchej masy mięśniowej podczas okresów niedoboru kalorii

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Jedną miarkę produktu 20g należy wymieszać z wodą lub sokiem i spożyć po treningu.

Wartości odżywcze
Porcja20gram
Ilość porcji w opakowaniu25
Opakowanie500g