super odprężenie dla zmęczonych mięśni po treningu! polecam!

» » » Xpand Extreme Pump 800 g. Stak kreatynowy - Dymatize
Xpand Extreme Pump 800 g

Xpand Extreme Pump 800 g. Stak kreatynowy - Dymatize

Dymatize
Xpand Extreme Pump 800 g. Stak kreatynowy - Dymatize
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 125 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Xpand Extreme Pump 800 g. Stak kreatynowy Dymatize

Najpopularniejszy amerykański stak kreatynowy Xpand dymatize w nowej, ulepszonej odsłonie na sklepie internetowym CentrumKulturystyki.pl

Charakterystyka Xpand Xtreme Pump:

Stak kreatynowy Dymatize Xpand Xtreme Pump to najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie stacka’a kreatynowego. Dzięki ulepszonemu składowi działa jeszcze mocniej i skuteczniej niż jego poprzednicy.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Dzień treningowy: Pół porcji (10 gram) rano, przed śniadaniem, cała porcja (20 gram) na 30-45 minut przed treningiem.

Dzień nietreningowy: Pół porcji (10 gram) rano, po przebudzeniu, drugie pół (10 gram) w odstępie kilku godzin, przed posiłkiem.

alt
Autor opinii: wariatOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 24-08-2012
nowa wersja x panda z powodzenie zastąpiła starą w tym przypadku nie ma mowy o lipnej przedtreningówce

Napisz opinię