Świetna nerka, używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość i co również ważne, pojemna poręczna.

» Witaminy i minerały

Witaminy i minerały

Witaminy i minerały są substancjami organicznymi niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Enzymy (których składnikiem są witaminy) są katalizatorami wielu reakcji biochemicznych zachodzących w naszym ciele. To dzięki witaminom organizm człowieka jest w stanie się rozwijać i bronić przed bakteriami. Suplementacja diety preparatami witaminowo mineralnymi pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie, a także pomaga w osiąganiu lepszych wyników treningowych. Produkty znajdujące się w niniejszej kategorii przeznaczone są dla wszystkich sportowców oraz osób, dla których prawidłowe odżywianie się i uzupełnienie brakujących witamin i minerałów jest rzeczą bardzo ważną.