Firma moze nie należy do czołówki ale ten gainer jest po prostu świetny xD po miesiącu 3 kg do przodu

» » Whey Pro Gainer 2 - 1000 g - Vitalmax
Whey Pro Gainer 2 - 1000g

Whey Pro Gainer 2 - 1000 g - Vitalmax

Vitalmax

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 47,00 zł

Oszczędzasz: 4,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 43 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Whey Pro Gainer 2 1000g

Odżywka węglowodanowo-białkowa powodująca przyrost masy mięśniowej; zawiera kreatynę, glutaminę, taurynę, BCAA.

Whey Pro Gainer 2 to najwyższej jakości odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym powoduje przyrost masy mięśniowej.

"Gainery" zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudować masę mięśniową. Odżywki te nie powinny być stosowane w okresie poprawy definicji i w programach redukcji wagi.

Whey Pro Gainer 2 to najwyższej jakości odżywka, użyte w nim białka są wyłącznie pochodzenia zwierzęcego, bez domieszek słabiej przyswajalnych białek roślinnych.
Wysoka zawartość białka oraz dodatek substancji działających anabolicznie (m.in. kreatyny, L-glutaminy, tauryny i aminokwasów rozgałęzionych) powoduje że Whey Pro Gainer 2 jest najlepszą odżywką stymulującą przyrost masy mięśniowej.
40 g (3 łyżki stołowe) wymieszać w ok. 250 - 300 ml wody lub mleka. Stosować 2 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1 - 1,5 godz. p
 Porcja: 40 g
Wartość energetyczna143kcal
Białko10,9g
Węglowodany24,5g
Tłuszcz0,33mg
Kreatyna40mg
Tauryna40mg
L-glutamina20mg

Skład:
maltodekstryna, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki, odtłuszczone mleko w proszku, chlorek potasu, chlorek magnezu, mieszanka aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, L-glutamina, mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, niacyna (witamina PP), kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, witamina B12, tauryna, monohydrat kreatyny, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego.

Napisz opinię