Bardzo dobra skakaneczka nie dużo kosztuje, a jest wytrzymała.

» » Whey Mass Builder 3 kg - Hi-Tec
Whey Mass Builder 3 kg

Whey Mass Builder 3 kg - Hi-Tec

Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 129,00 zł

Oszczędzasz: 31,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 98 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

WHEY MASS BUILDER

WHEY MASS BUILDER to wysokokaloryczny węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. WHEY MASS GAIN to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów , oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśnich. WHEY MASS GAIN dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilosci, potrzebnych do potreningowej regneracji tkanki mięśniowej oraz przyrostów mięśni w fazie nadkompensacji. Źródłem aminokwasów w WHEY MASS GAIN jest kompozycja białka serwatkowego z białkiem pszenicznym, która zapewnia wysoką przyswajalność i wartość biologiczną preparatu. Dodatkowo WHEY MASS GAIN wzbogacony został o kompletny zestaw witamin z grupy B, C i E, niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu przemian energetycznych podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Wysoka zawartośc kalorii, składników odżywczach i witamin zapewni kulturyście maksymalny przyrost ciała. Preparat przeznaczony jest dla zawodników szczupłych o szybkiej przmianie materii w okresie budowania masy ciała i siły mięśniowej a także dla przedstawicieli sportów wytrzymałościowych w celu całościowego uzupełnienia diety.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Około 50g (5 łyżek stołowych) rozpuścić w 250ml wody lub mleka.

Dni treningowe:
spożywać cztery razy dziennie: rano po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół godziny po treningu, godzinę przed snem.

Dni nietreningowe:
spożywac trzy razy dziennie: zaraz p posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzglęnieniem porannej i wieczornej porcji).
Wartości odżywcze
Porcja50g
Ilość porcji w opakowaniu30
Opakowanie1500g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna190kcal
Tryptofan1,5 g
Tyrozyna3,4 g
Walina4,4 g
Autor opinii: papa smerfOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 04-10-2012
pamiętam czasy kiedy hi-tec w PL był czołowym producentem supli :) dzisiaj nadal biore ich produkty i zawsze jestem zadowolony
Autor opinii: Igor SiedlickiOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 20-08-2012
Dawniej moja ulubiona firma na rynku, wspominam z sentymentem :) Całkiem ciekawy gainer, dobry skład i cena.

Napisz opinię