Dobrze wygląda i bardzo dobrze się nosi. Zdecydowanie polecam każdemu kto lubi się fajnie ubrać :)

» » » Vitargo electro-energy 1050g Carbo Trec Nutrition
Vitargo electro-energy 1050g

Vitargo electro-energy 1050g Carbo Trec Nutrition

Trec Nutrition
Vitargo electro-energy 1050g Carbo Trec Nutrition
Średnia ocena (4.67/5):
Średnia ocena 4.67/5
(głosów 3)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 78 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitargo electro Energy 1050g Trec Nutrition

Vitargo Electro Energy – to unikalny, specjalnie udoskonalony preparat węglowodanowy - Carbo.

Vitargo Electro Energy – to unikalny, specjalnie udoskonalony preparat węglowodanowy, który w sposób wyjątkowo szybki i efektywny umożliwia proces odnowy i gromadzenia rezerw energetycznych w mięśniach. Vitargo Electro Energy jest napojem, którego skład oparto na specjalnym rodzaju węglowodanów, charakteryzującym się dużym ciężarem molekularnym i niską osmozalnością, co warunkuje maksymalną szybkość przepływu płynu z układu trawiennego do mięśni. Dzięki dużej koncentracji węglowodanów, przy jednocześnie niskiej osmozie roztworu, Vitargo uzupełnia rezerwy glikogenu mięśniowego o 80% szybciej niż tradycyjne napoje energetyczne oparte na maltodekstrynach czy glukozie. Stanowiąc dla organizmu wyjątkowo efektywne źródło energii, doskonale uzupełnia straty energii zarówno w trakcie wysiłku, jak i przed nim oraz po jego zakończeniu. W celu regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej napój Vitargo Electro Energy wzbogacono dodatkowo w odpowiednie składniki mineralne, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie aparatu kurczliwego i nerwowego mięśni.

Skuteczność działania Vitargo Electro Energy

Vitargo Electro Energy to zarazem pierwszy, jak również jedyny napój dla sportowców, który w tak krótkim czasie odnawia zapasy energetyczne w mięśniach. Wyraźnie wpływa na wzrost intensywności treningowej i niemal o 30% zwiększa wytrzymałość organizmu podczas ciężkiego i długotrwałego wysiłku fizycznego. Sportowcy przyjmujący Vitargo Electro Energy także w mniejszym stopniu uskarżają się na efekt dokuczliwych kurczów mięśniowych, uczucie przetrenowania czy pojawianie się infekcji wirusowych. Preparat ten doskonale wspiera energetykę pracy mięśniowej, jak również kompleksowo regeneruje organizm po wytężonym wysiłku fizycznym.

Zastosowanie Vitargo Electro Energy

Preparat sprawdza się szczególnie w przypadku sportowców wykonujących ciężką i długotrwałą pracę mięśniową, która prowadzi do szybkiego i wyraźnego obniżenia energii fizycznej i psychicznej. Vitargo Electro Energy sprawdza się idealnie podczas wysiłku, jak również przed nim i po zakończeniu intensywnej pracy mięśniowej. Preparat może być również wykorzystywany jako dodatkowe źródło energii w ciągu dnia, w celu zwiększenia kompensacji glikogenu w mięśniach (zalecane podczas „ładowania” węglowodanami). W okresie poprzedzającym trening napój najlepiej przyjmować w ilości 200 ml 20 min przed podjęciem pracy mięśniowej. W trakcie wysiłku preparat należy podawać w ilości 150–200 ml co 20–30 min (jeżeli wysiłek trwa dłużej niż 90 min). W celu przeprowadzenia prawidłowej regeneracji po wysiłkowej przygotowany roztwór zawierający ok. 50–70 g Vitargo – 500–700 ml wody należy podać w ciągu 30 min po zakończeniu pracy mięśniowej.

Przygotowanie napoju z Vitargo Electro Energy

Vitargo Electro Energy zawiera specjalny rodzaj węglowodanów, które charakteryzują się spowolnioną rozpuszczalnością. Prawidłowe przygotowanie roztworu polega na odmierzeniu odpowiedniej ilości wody (ok. 200 ml), a następnie powolnemu wsypywaniu preparatu (2–2,5 miarki). W tym czasie roztwór należy intensywnie mieszać (można wykorzystywać do tego także szejker) do momentu całkowitego rozpuszczenia. Następnie przygotowany roztwór należy uzupełnić wodą do pojemności 500–700 ml. Gotowy napój powinien być wypity w ciągu 8 godz.
Nigdy nie dodawaj cukru ani innych węglowodanów prostych to napoju Vitargo electro-energy!.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Przygotowany napój można spożywać przed wysiłkiem, w jego trakcie, jak również po jego zakończeniu. W okresie poprzedzającym trening napój, najlepiej przyjmować w ilości 200 ml, 20 min przed podjęciem pracy mięśniowej. W trakcie wysiłku (jeżeli wysiłek trwa krócej niż 60 min) preparat należy podawać w ilości 100–150 ml co 10–50 min. W trakcie wysiłku (jeżeli wysiłek trwa dłużej niż 60 min) preparat należy podawać w ilości 150–200 ml co 20–30 min. W celu przeprowadzenia prawidłowej regeneracji powysiłkowej przygotowany roztwór zawierający ok. 50–70g Vitargo i 500–700 ml wody należy podać w ciągu 30 min po zakończeniu pracy mięśniowej.
Odżywki węglowodanowe Vitargo Electro Energy firmy Trec Nutrition
Autor opinii: elekOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 14-05-2015
zmniejszenie zmeczenia podczas mega dlugich podróży rowerowych, dodatkowo bardzo dobre smaki!
Autor opinii: OgórekOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 13-09-2012
Po skończonym treningu zawsze wypijam porcję vitargo i powiem szczerze że czuć różnicę szybciej sie regeneruje bo uzupełniam glikogen w mięśniach.
Autor opinii: FC BarcelonaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 07-09-2012
Jestem piłkarzem vitargo biorę od niedawna ale już widzę że przy nim zostanę bo zwykłe carbo to się chowa.

Napisz opinię