owijki jak owijki, ale ten kolor krwistej czerwieni po prostu rewelacyjny, trzyma się dalej mimo już paru wizyt w pralce

» » » Vitarade Endurance Bar 60g. - Fitness Authority
Vitarade Endurance Bar 60g

Vitarade Endurance Bar 60g. - Fitness Authority

Fitness Authority

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 3 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitarade Endurance Bar 60g. - Fitness Authority

Batony energetyczne stanowią skoncentrowaną formę składników odżywczych, które dzięki małej objętości umożliwiają dostarczenie maksymalnie dużej ilości węglowodanów i białek. Tani i pyszny batonik energetyczny FA Vitarade Endurance Bar poprzez dostarczenie szeregu ważnych substancji fizjologicznie czynnych wypełnia żołądek zmniejszając uczucie głodu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu profesjonalnych sportowców oraz wszystkich osób aktywnych fizycznie Vitarade® fueled by Vitargo® Endurance Bar dostarcza wszystkich składników odżywczych niezbędnych do zaspokojenia potrzeb organizmu nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego. Vitarade® fueled by Vitargo® Endurance Bar wypełnienia żołądek zapobiegając powstawaniu uczucia głodu, dzięki czemu pozwala maksymalnie skoncentrować się na wykonywanym wysiłku fizycznym. Ponadto, Vitarade® fueled by Vitargo® Endurance Bar zawiera bardzo wysokiej jakości białko i węglowodany, dzięki czemu spożycie batonów zwiększa tempo regeneracji powysiłkowej organizmu.

Korzyści:
  • Zawiera węglowodany o różnej szybkości uwalniania stanowiące długotrwałe źródło energii.
  • Opracowany w oparciu o wyniki badań naukowych.
  • Baton zapewnia szybką resyntezę glikogenu mięśniowego.
  • Dostarcza białek wspomagających regenerację tkanki mięśniowej.
  • Zawiera kofeinę i kreatynę wspomagające procesy energetyczne organizmu.
  • Baton zalecany we wszystkich sportach indywidualnych i zespołowych.
  • Niesamowity smak.
Zalecany sposób spożycia FA VITARADE® fueled by Vitargo® Endurance Bar:
  • W celu uzupełnienia glikogenu: Spożywać 2-4 batony w ciągu dnia. Należy zacząć „ładowanie” na 3 dni przed rozpoczęciem zawodów. Zachowaj swoją regularną dietę, nie zaleca się przyjmowanie zbyt dużej ilości pokarmów.
  • Podczas długotrwałego wysiłku: Spożywać 1 baton w trakcie każdych 60-120 minut wysiłku.
  • Podczas treningu siłowego: Spożywać 1 baton w trakcie każdych 60-120 minut wysiłku.
  • Sporty drużynowe: Spożywać 2-4 batony na dzień przed rozgrywkami. W przerwie meczu spożyj 1 baton bezpośrednio po zakończonej połowie, tercji czy kwarcie.
  • Podczas codziennych aktywności, jako baton energetyczny: Spożywać 1 baton w trakcie każdych 60-120 minut wysiłku.
  • Regeneracja po wysiłku: Spożywać 1-2 batony bezpośrednio po zakończonym wysiłku fizycznym oraz 1-2 batony w 60-90 minut od czasu zakończenia wysiłku fizycznego.
 Porcja: 1 bar (60g)
Składniki aktywne