Dobrze że poprawili smak i teraz da się to pić bo poprzednia wersja była tragiczna :/

» » Vita-Min Plus Senior 30kaps Olimp
Vita-Min Plus Senior 30kaps

Vita-Min Plus Senior 30kaps Olimp

Olimp

Cena katalogowa: 22,00 zł

Oszczędzasz: 5,10 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vita-Min Plus Senior 30kaps Olimp

Dla kogo przeznaczony jest Vita-Min Plus Senior?

Preparat stworzony z myślą o osobach starszych, którym ułatwia pokrycie dziennego zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe. Został wzbogacony dodatkiem Luteiny ważnej dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Ekstraktem rzeń-szenia koreańskiego sprzyjającemu utrzymaniu witalności.

Czym jest Vita-Min Plus Senior

Jest to kompleksowa kompozycja witamin i wysoko przyswajalnych składników mineralnych specjalnie opracowana z myślą o zaspokojeniu niezbędnych składników pokarmowych osób starszych.
1 kapsułka dziennie po posiłku głównym popijając dużą ilością wody lub według wskazań po konsultacji z lekarzem.
Porcja: 1kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 30