spodenki po 5 praniu dalej jak nowe, nie wiem jak oni to robią, ale wykonanie pierwsza klasa

» » » TW Sport Bumbag (Nerka) PlayHard 06 - Trec Nutrition
TW Sport Bumbag (Nerka) PlayHard 06

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Sport Bumbag (Nerka) PlayHard 06 - Trec Nutrition

Wybierasz się na trening, a nie masz gdzie schować telefonu, pudełka na tabletki czy kluczyka od szafki? Sportowa "nerka" od Trec Wear rozwiąże ten problem. Zamki błyskawiczne, wytrzymały materiał oraz logo nakładane za pomocą sitodruku, sprawiają że ta saszetka jest jedyna w swoim rodzaju. Musisz ją mieć!

•     dwa zamki błyskawiczne
  •     modne połączenie kolorów
  •     wysoka jakość wykonania
  •     zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce
Autor opinii: EmilOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-05-2015
nerka solidnie wykonana, w szczególności zapięcie, któro w innych nerkach rozpadało mi się bardzo szybko tutaj jest zrobione z porządnego materiału
Autor opinii: MajerOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 15-04-2015
nerka na mega wypasie, solidne zapiecie, nie za duża, nie za mała, jest po prostu idealna.

Napisz opinię