Bardzo dobre aminki serwatkowe a nie jakieś wynalazki wołowe typu beef amino. Stosuję już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów.

» » » TW SPORT BRA 008 TRECGIRL GREY - Trec Wear
Nowość

TW SPORT BRA 008 TRECGIRL GREY - Trec Wear

Trec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW SPORT BRA 008 TRECGIRL GREY - Trec Wear

1. Krój dopasowany do kobiecej sylwetki

2. Uniwersalne zastosowanie

3. Bezkompromisowa jakość wykonania

4. Zaprojektowany i uszyty ręcznie w Polsce

Biustonosz sportowy idealny do treningów fitness i innej aktywności fizycznej.

Przylegający krój i płaskie szwy dają uczucie miękkości i komfortu.

Biustonosz posiada wkładki usztywniające z miseczką dobraną do każdego rozmiaru, dzięki czemu nie trzeba zakładać pod niego dodatkowej bielizny.

Nadruk został wykonany metodą sublimacji, która gwarantuje trwałość i nieścieralność.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyty stanik, zostały wyprodukowane w Polsce.

Napisz opinię