w połączeniu z kreatyną niesamowity przyrost masy! i do tego nie podlało mnie za mocno! zdecydowanie kupie ten produkt kolejny raz.

» » » TW Fullcap 016 Sea Blue - Trec Nutrition
TW Fullcap 016 Sea Blue - Trec NutritionRozmiarówka

TW Fullcap 016 Sea Blue - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

TW Fullcap 016 Sea Blue - Trec Nutrition

Dopełnij swoją garderobę zamawiając nową czapkę Trec Wear. Orginalny kolor, świetna jakość wykonania oraz haftowane logo, sprawi, że Twoje zadowolenie przekroczy nawet największe oczekiwania.
Flagowe logo Trec Wear`a zwróci uwage ludzi, a Ty będziesz mógł poczuć przynależność do zespołu Trec Team`u.

•     duże logo "T" z przodu czapki
  •     małe logo "T" z tyłu czapki
  •     klasyczny krój
  •     szczegółowo wykonane hafty