Ciekawy specyfik, naprawdę. Bardzo poprawia siłę i wytrzymałość i nadaje się do wielu dyscyplin sportowych.

» » » Trec Torba 96L Training Bag 005 - Trec Wear
Trec Torba 96L Training Bag 005 - Trec Wear

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Torba 96L Training Bag 005 - Trec Wear

Sportowa torba przeznaczona na różnego typu treningi, wyposażona w główną komorę i dwie kieszenie boczne Została wyposażona w wygodne uchwyty do noszenia w dłoni oraz regulowany pasek na ramię.
  • Pojemna komora główna
  • Solidny, gruby zamek dwukierunkowy z logo TREC
  • Wygodne uchwyty do trzymania torby w dłoni spinane za pomocą rzepu
  • Odpinany , regulowany pas naramienny