Dobra tania masóweczka, a najbardziej podchodzi mi smak czekoladowy

» » » Tight Interiational 90 kaps - San
Tight Interiational 90 kaps

San
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tight Interiational 90 kaps - San

Tight International w każdej porcji dostarcza Ci najsilniejszych mieszanek termogenicznych znanych współczesnej nauce. Niezależnie od tego czy planujesz szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej to Tight Hardcore z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Poprzeczka wśród suplementów spalających tłuszcz właśnie została podniesiona bardzo wysoko!

Skład Tight International czyni go niekwestionowanym przodownikiem wśród spalaczy tłuszczu. Należy sobie jednak uświadomić, że samo połączenie ze sobą odpowiednich mieszanek składników nie daje gwarancji skuteczności. Wszystkie składniki zawarte w Tight International mają poziom czystości większy niż 96%. Oznacza to, że są dokładnie wyselekcjonowane z naturalnych źródeł. Jest to fakt dotychczas niespotykany wśród suplementów diety. Stosując Tight International dostarczasz swojemu ciału najbardziej zaawansowanych technologicznie, najczystszych i najbardziej bio-dostępnych składników! Przekłada się to na najszybsze i najbardziej zauważalne efekty spośród wszystkich tego typu produktów!
1 kapsułka do posiłku. Ze względu na silne działanie zażywać nie więcej niż 1 kapsułkę na okres 24 godzin.
 Porcja: 1 kapsułka
Składniki aktywne
Proprietary Thermogenic Complex375mg
(Caffeine Anhydrous 99%, Green Tea Extract 60% EGCG, Synephrine 96%, Pure Guggulsterones E & Z 99%, Sclareolide 96%, Yohimbine 99%, Vinpocetine 99%, Bioperine® 96%)