Zestaw wyśmienity ! Zgubiłam w ciągu 6 tygodni ok 9 kg i jestem zadowolona jak nigdy wcześniej :))

» » » Tempro 2250 g. - Dorian Yates
Tempro 2250 gTempro 2250 g - skład

Dorian Yates
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 4)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 196 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Odżywka białkowa Tempro od Dorian Yates Nutrition

jest wskazana dla sportowców mających większe zapotrzebowanie na spożycia białka. Silna i skuteczna odżywka białkowa to preparat zawierający wysokiej jakości białka w celu zwiększenia masy i siły mięśniowej. Dobra odżywka proteinowa Tempro jest też idealnym suplementem diety dla osób w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej.

Białka znajdujące się w bogatym i idealnie skomponowanym produkcie sportowym - Tempro przetwarzane są w niskich temperaturach w celu zachowania ich w jak najlepszym, naturalnym stanie. Rewelacyjna odżywka białkowa Tempro to mieszanka 7 różnych białek - dzięki temu możliwy jest jeszcze szybszy i trwały wzrost syntezy białek. W dodatku ta rewelacyjna odżywka białkowa występuje w kilku mega pysznych wariantach smakowych! Tempro to najbardziej smaczna i najbardziej anaboliczna odżywka, jaka do tej pory pojawiło się na rynku.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmieszaj 2 miarki (45g) produktu w 300ml zimnej wody i gotowy napój spożyj według zapotrzebowania.
 Porcja: 45g

Wartość energetyczna175kcal
Tłuszcz2,5g
Węglowodany4g
Białko36g
Potas150 mg
Sód80mg
Witamina A75UI
Wapń200mg
Żelazo0,4mg
Fosfor150mg
Magnez24mg
Autor opinii: Tomek BermudaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 14-08-2012
Dobre białeczko, zajebiste na noc jak i na dzień ze względu na mega bogaty skład.
Autor opinii: Grzesiek PiskorOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 30-07-2012
Bardzo dobry produkt, różne formy białka w jednym suplemencie, dobra rozpuszczalność.
Autor opinii: Paweł PrzyczynaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 19-07-2012
Bardzo dobre białko. Świetny skład. Jak wszystko od Doriana
Autor opinii: Patryk WlazłyOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-07-2012
Kupiłem po tym jak znajomy dał mi spróbować próbkę. Smak, rozpuszczalność i skład - KOZAK !

Napisz opinię