świetny produkt. Próbowałem też EAA ale jakoś bardziej wolę samo BCAA i glutaminę. Smak ananasowy wyśmienity.

» » » Stojaki do ławki uniwersalnej
Stojaki do ławki uniwersalnej

Platinum Fitness

Koszt wysyłki:od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 13,00 zł

Numer katalogowy:P205

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 255 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Stojaki do ławki uniwersalnej

Podstawowa charakterystyka stojaków:
  • podstawa stojaków 60 x 60 cm,
  • maksymalne obciążenie do 110 kg,
  • minimalna wysokość 89 cm,
  • maksymalna wysokość 145 cm,
  • średnica tulei na obciąenia 25 mm,
  • stojaki posiadają miejsce na obciążenia i gryfy.
  • waga: 18 kg

Napisz opinię