3-4 kap przed treningiem i pompa jest mega ;)

» » » STEROLID COMPLEX 1000 - 60 kap - Activlab
STEROLID COMPLEX 1000 - 60 kap

STEROLID COMPLEX 1000 - 60 kap - Activlab

Activlab
STEROLID COMPLEX 1000 - 60 kap - Activlab
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 24 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

STEROLID COMPLEX 1000 - 60 kap

Sterolid Complex 1000 jest preparatem przeznaczonym dla sportowców ukierunkowanych na stymulację produkcji testosteronu. Saponiny steroidowe pochodzące z kozieradki oraz Tribulus terrestris charakteryzują się budową umożliwiającą organizmowi ich przekształcenie w testosteron. Ekdyzon zawarty w ekstrakcie z macy pobudza biosyntezę białek powodując zwiększenie masy mięśniowej oraz ograniczenie procesów katabolicznych.

Działanie β-ekdyzonu oraz ginsenozydów z żeń-szenia powoduje także zwiększenie wydolności fizycznej organizmu. FitoSterolide są prekursorami biosyntezy testosteronu i dehydroepiandrosteronu (DHEA) warunkujących syntezę białek, wzrost i mineralizację kości oraz rozwój mięśni.
2 kapsułki dziennie.
 Porcja: 2 kapsułki
Składniki aktywne
Ekstrakt z kozieradki200 mg