świetna kreatyna dodatek rybozy tylko jeszcze bardziej pozwala czuć jej działanie

» » » Spodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - Beltor
Spodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - BeltorSpodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - BeltorSpodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - BeltorRozmiarówka

Spodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - Beltor

Beltor

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Spodenki Damskie Shortpants Pink Neon 01 - Beltor

• Najlepszej jakości poliester z domieszką elastanu

• Płaskie szwy

• Idealnie dopasowanie do ciała

• Elastyczna, markowa guma w pasie

• Nowoczesna kolorystyka

Krótkie spodenki sportowe dla Pań z linii CompressionGEAR, to unikalne rozwiązanie dla zwolenniczek dyscyplin, gdzie liczy się najlepsza jakość i wytrzymałość. Specjalnie dobrana kompozycja poliestru i elastanu (88%/12%) zapewnia idealne dopasowanie do ciała, podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa wytrzymałość spodenek.

Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand

Napisz opinię