Najmocniejszy tribulus jaki stosowałem. Libido skoczyło w górę jak u osiemnastolatka :P

» » Somatodrol 60kaps - Iridium Labs
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

• Zwiększ swój testosteron o 30%
  • Pobudź naturalną produkcję HGH
  • Szybciej regeneruj mięśnie po wysiłku fizycznym
  • Wyeliminuj skurcze i napięcie mięśniowe
  • Zwiększ siłę i ochotę na seks
  • Wyrzeźb swoje mięśnie i zwiększ czystą masę mięśniową

Dzięki preparatowi Somatodrol, Twoje ciało dostaje substancje, dzięki którym wytwarza więcej testosteronu i HGH – naturalnie i bez jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych sterydami anabolicznymi.

Testosteron i HGH to hormony niezbędne do przyrostu mięśni i prawidłowego spalania tłuszczu. Nasza formuła hormonalnych aktywatorów pozwala Ci osiągnąć wymarzony rozmiar w tempie, które przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Najlepsze składniki, które znajdziesz w Somatodrol sprawiają, że masz więcej energii, a Twoje mięśnie łatwiej się regenerują po każdym treningu.
Dzięki temu możesz szybko znowu przejść do uderzenia!
1-2 kapsułki dwa razy na dobę, popijając dużą ilością wody.
Składniki aktywne2 kaps
GRTH Factor700 mg