O wiele lepsze mam samopoczucie od kiedy biorę Test Stacka to pewnie zasługa podniesienia poziomu testosteronu.

» » » Scitec - BCAA 6400, 125 tabl.
BCAA 6400, 125 tabl.

Scitec - BCAA 6400, 125 tabl.

Scitec Nutrition

Cena katalogowa: 49,00 zł

Oszczędzasz: 12,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 37 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Scitec - BCAA 6400, 125 tabl.

Zawiera
  • Najważniejsze aminokwasy
  • Wzrost syntezy białka
  • Ochrona dla mięśni
  • Szybka regeneracja

Aminokwasy rozgałezione BCAA są niezbędne zarówno w ścisłym znaczeniu tego słowa, nasz organizm nie potrafi ich produkować - a ponieważ podczas stresu jakim jest trening czy brak optymalnego żywienia są one jako pierwsze wykorzystywane przez mięśnie jako energia.

Leucyna jest jednym z podstawowych aminokwasów, który należy do grupy BCAA. Najnowocześniejsze wyniki badań naukowych dowodzą, że Leucyna jest jednym z najważniejszych aminokwasów, ponieważ bezpośrednio stymuluje syntezę białek mięśni szkieletowych - wysoki poziom Leucyny w organizmie jest sygnałem anabolicznym. Leucyna wspiera regenerację mięśni i chroni tkankę mięśniową przed rozpadem (działanie antykataboliczne). Suplementację Leucyną uznano za bardzo korzystną, nawet gdy całkowite spożycie białek jest wysokie.

Kompleks aminokwasów BCAA może być również wykorzystywany przez mięśnie jako energia gdy w grę wchodzi wysoka intensywność ćwiczeń.
Spożywać 3 porcje dziennie, przed lub po treningu oraz w dowolnym innym czasie np. przed snem.
 Porcja: 5 tabletek
Składniki aktywne