Dobre aminokwasy w niskiej cenie blistry sa bardzo wygodne i dlatego zawsze je kupuję

» » Rękawice treningowe na siłownię

Rękawice treningowe na siłownię

Rękawiczki treningowe na siłownię, dla kobiet i mężczyzn

Niska cena oraz szybka wysyłka zamówionego towaru - do 24h od złożenia zamówienia !

Rękawiczki do ćwiczeń na siłowni dostępne w naszej ofercie pozwalają na komfortowe wykonywanie ćwiczeń ze sztangami, sztangielkami i na maszynach. Umożliwiaja one pewniejszy chwyt trzymanego ciężąru, oraz zapobiegają wyślizgnięciu się uchwytu maszyn lub sztangi z rąk.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do