spodenki bardzo wygodne, na treningu nie przeszkadzają w niczym, warte swojej ceny!

» » » Protein 80 Plus 500 g - Weider
Protein 80 Plus 500 g

Protein 80 Plus 500 g - Weider

Weider

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Protein 80 Plus 500 g - Weider

Wieloskładnikowa odżywka wysokobiałkowa w proszku 80%
Odżywka wysokobiałkowa w proszku, zaprojektowana do zaspokajania potrzeb organizmu przy zwiększonym wysiłku fizycznym, szczególnie w przypadku uprawiania sportów siłowych. W skład preparatu wchodzą cztery rodzaje białka o różnej szybkości przyswajania przez organizm. Zapewnia to równomierne i stałe dostarczanie białka do mięśni.

- Białko mleka w formie kazeiny. Ze względu na wolniejsze wchłanianie (do 7 godzin) zapewnia długotrwałe uwalnianie stałego strumienia aminokwasów do organizmu oraz charakteryzuje się wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA.
- Izolat białka mleka. Zawiera ponad 90% białka w suchej masie, a przez to mało węglowodanów i tłuszczów.
- Koncentrat białka serwatkowego. Ten składnik dostarcza szybko przyswajalnych rodzajów białka oraz glutaminy.
- Białko jaja (albumina). Jest to białko o najwyższej wartości biologicznej (oprócz mleka kobiecego) i zostało uznane przez WHO za wzorzec idealnego białka, ale ze względu na znacznie wyższe koszty produkcji od białek serwatkowych jest rzadziej stosowane w odżywkach. Ta jest jednym z wyjątków.

W związku z powyższym, Weider Protein 80% Plus zapewnia równomierne i stałe dostarczanie białka do mięśni. Umiejętnie dobrana mieszanina odpowiednich białek zaowocowała niewiarygodnie wysoką wartością biologiczną - 144 (określaną jako "chemical score" według standardu FNB - amerykańskiego "Food and Nutrition Board"). Większość wysokiej klasy odżywek osiąga FNB na poziomie 130.A dodatkowo, odżywka jest niskotłuszczowa (2.0%) i niskowęglowodanowa (5,5%).
Wymieszać 30 g proszku (dwie czubate łyżki stołowe) z 300 ml półtłustego mleka (1,5% tłuszczu). Porcja zawiera 4,5% laktozy.
Preparat szczególnie zalecany przed snem i po treningu.
 Porcja: 100g
Wartość energetyczna372 kcal