Właśnie skończyłem cykle na tej kreatynie i jestem bardzo zadowolony nie widzę różnicy stosujac tanie i drogie kretki

» » Premix białka (mieszanina)

Premix białka (mieszanina)

Premix białka

W niniejszej kategorii znajdziesz odżywki białkowe o zawartości różnego typu białek, różnej wchłanialności i zawartości aminokwasów. Odżywki te przeznaczone są dla sportowców różnych dyscyplin oraz osób, które potrzebują stałego dopływu aminokwasów w ciągu dnia, a ich tryb życia nie pozwala im na przyjmowanie odżywek białkowych w krótkich okresach czasu. Premix białka sprawdza się znakomicie kiedy odstępy pomiędzy Twoimi posiłkami są dłuższe niż 3,5h.