» » » Post Combat Powder 1000 g - Ultimate Nutrition
Post Combat Powder 1000g

Post Combat Powder 1000 g - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 126 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Post Combat Powder 1000g.

192 dni. Tyle dokładnie czasu potrzebowali naukowcy Ultimate Nutrition, by przekonać sportowy świat o nowym wyjątkowym odkryciu. Przez ponad sześć miesięcy, najlepsi gracze futbollu amerykańskiego pod okiem fizjologów i lekarzy sportowych testowali nowatorskie rozwiązania w zakresie wspomagania budowy masy, siły i szybkości mięśniowej. Wyniki okazały się zdumiewające. Jeszcze żadne dotychczasowe badanie środków ergogenicznych nie pozwoliło postawić tak spektakularnych wniosków.

Celem badania było sprawdzenie najnowszej generacji preparatów wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej. Po raz pierwszy w ściśle kontrolowanych testach zastosowano zupełnie nowatorski, kompleksowy zestaw preparatów o nazwie Full Combat. Ta wyjątkowa linia ergogeników, wyprodukowana w unikalnej technologii pozwoliła wyznaczyć zupełnie nowy kierunek wspomagania żywieniowego w sporcie i przełamać wszelkie blokady organizmu. To co osiągnięto w ramach sześciomiesięcznego cyklu suplementacyjnego można porównać jedynie z działaniem najsilniejszych leków sterydowych i nie ma w tym odrobiny przesady. W ciągu pół roku 23 zawodników z czołowych zespołów amerykańskiej ligi zanotowało średnio 18,4kg wzrost czystej masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji 6,7kg tkanki tłuszczowej. Jednocześnie w grupie zawodników zaobserwowano istotny statystycznie wzrost mocy beztlenowej czyli zdolności organizmu do znoszenia intensywnych obciążeń o charakterze siłowym i szybkościowym

Jak działa Full Combat?

Ten ogromny sukces jest bez wątpienia zasługą wzajemnego i kompatybilnego współdziałania ze sobą wszystkich czterech preparatów linii Full Combat. Każdy z nich pobudza odmienne mechanizmy fizjologiczne, jednak wspólnie wyzwalają coś, co można nazwać wyjątkową eksplozją mocy.

Post Combat to trzecie, nierozerwalne ogniwo systemu wspomagającego Full Combat. Prawdopodobnie to właśnie ten preparat odgrywa kluczową rolę w procesie potęgowania syntezy białek. Środek przeznaczony jest do bezposredniej regeneracji powysiłkowej. Dzięki unikalnej kompozycji najbardziej aktywnych form kreatyn, alfaketoglutaranu glutaminy oraz specjalnie dobranych składników mineralnych, proces redukcji zakwaszenia i regeneracji mieśnia przebiega dwukrotnie szybciej niż normalnie, co warunkuje wyzwolenie poteżnego bodźcca anabolicznego

Jak zapewniają eksperci Ultimate działanie preparatów Pre i Post Combat jest ściśle ze sobą powiązane, stąd najlepsze efekty uzyskuje się stosując je razem: przed (Pre) i po treningu (Post). Można powiedzeć że oba preparaty działają na siebie jak swoiste katalizatory. Jeden przyspiesza działania drugiego, a podwojona dynamika ich działania anabolicznego utrzymuje się jeszcze przynajmniej przez 8-10 godzin po zakonczeniu treningu. Takiego wyniku nie gwarantuje obecnie żaden ze znanych dotąd preparatów wspomagajacych.
Porcję (20 g) zmiksuj z 500 ml wody. Spożyć bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe spożyć porcję rano na pusty żołądek.
 Porcja: 20 g
Składniki aktywne
Muslce Volumizing Blend
Kreatyna monohydrat, kreatyna jabłczan TCM, kreatyna etyl ester, Beta alanina, Kreatyna alpha ketoglutarate