Na mnie działają 2 miarki ale i tak wychodzi dość oszczędnie. Jednym słowem polecam.

» » Peptyd glutaminy

Peptyd glutaminy

jest to naturalny suplement uzyskiwany z ziaren zbóż. Dzięki wiązaniom peptydowym czysta forma l-glutaminy uwalniana jest systematycznie w odpowiedniej dawce, dzięki czemu przez kilka godzin nasz organizm jest w stanie utrzymać wysoki stan anaboliczny. Ta forma glutaminy polecana jest szczególnie osobom, które ze względu na swój tryb życia nie są w stanie dostarczać swojemu organizmowi ciągle odpowiednich dawek l-glutaminy.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do