Termogenik z najwyższej półki. Brałem go już przy 3 cyklach redukcyjnych i za każdym razem efekt jest równie skuteczny. Zajebista sprawa w świetnej cenie.

Omega 3-6-9

Suplementy zawierające jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega 3-6-9 biorące czynny udział w procesie wspomagania organizmu na płaszczyźnie wysiłkowej. Przeznaczone szczególnie dla sportowców, którzy chcą zwiększyć zdolność wysiłkową swoich organizmów. Omega 3-6-9 także wykazują działanie przeciwzapalne oraz przyspieszają regenerację potreningową organizmu.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do