Brałem HMB na redukcji żeby nie spalić mięśni i bardzo dobrze się sprawdziło. POlecam!

» » » Olimp - DOMINATOR ANTICATABOLAN - 120caps.
DOMINATOR ANTICATABOLAN - 120caps.

Olimp - DOMINATOR ANTICATABOLAN - 120caps.

Olimp

Cena katalogowa: 69,00 zł

Oszczędzasz: 14,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 55 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Olimp Dominator Anticatabolan

ANTICATABOLAN® to unikalna kompozycja specjalnie dobranych składników o NAJSILNIEJSZEJ aktywności antykatabolicznej i anabolicznej, zestawionych w taki sposób, aby wzajemnie wzmacniały efekty swojego działania. Produkt opracowany wspólnie przez najlepszych specjalistów, technologów Olimp Labs oaz M.Pudzianowskiego.

HMB i arginina hamują równolegle dwie, niezależne grupy enzymów katabolicznych, co daje białkom mięśniowym podwójną ochronę. Niedobór argininy silnie aktywuje, zaś dostatek hamuje procesy kataboliczne.
Glutamina hamuje katabolizm związany z niedoborem argininy i pozyskiwaniem przez organizm aminokwasów z mięśni na potrzeby innych tkanek.
Leucyna, izoleucyna i walina to aminokwasy stanowiące największy procent tkanki mięśniowej, najszybciej usuwane w efekcie katabolizmu z białek, które spożyte wraz z suplementem szybko wnikają do mięśni i hamują aktywność enzymów katabolicznych na skutek wysycenia komórek mięśniowych wolnymi aminokwasami.
Cała cząsteczka argininy oddziałuje na transkrypcję - wstępny etapy produkcji białek mięśniowych - w sposób podobny do anabolicznych hormonów steroidowych.
Ten mechanizm działania argininy wspomaga glutamina.
Arginina jest jednocześnie prekursorem związków o silnych właściwościach anabolicznych: poliamin, tlenku azotu i kreatyny.
Leucyna stymuluje aktywność kinaz – enzymów anabolicznych – w sposób podobny hormonów: GH, IGF i insuliny. Jednocześnie jest prekursorem HMB, w związku z czym długo utrzymuje jego podwyższony poziom w tkance mięśniowej.
HMB wspomaga aktywność leucyny względem kinaz, jak również dostarcza molekuł do syntezy anabolicznych hormonów steroidowych.
Podobnie do HMB działają rozgałęzione krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe (SCFA), powstające na skutek przemian izoleucyny i waliny.
Dla wzmocnienia efektu działania najważniejszych substancji/aminokwasów w ANTICATABOLANIE ® zastosowano aminokwasy estryfikowane o najwyższym potencjale przyswajalności, które w praktyce posiadają kilkukrotnie większą przyswajalność względem form zwykłych aminokwasów( -zdecydowana poprawa wchłaniania z przewodu pokarmowego, - ograniczenie przemian w wątrobie, -najwyższa przenikalność wprost do komórek mięśniowych).

Efekt końcowy to super poręczny preparat ANABOLICZNY zawarty w 1 MEGA CAPSIE o niezwykle wysokim potencjale działania. Od tej pory możesz zapomnieć o łykaniu kilku preparatów oddzielnie, masz
JEDEN REWELACYJNY SUPERMOCNY ANTICATABOLAN®
Suplementacja Mariusza Pudzianowskiego preparatem Dominator ANTICATABOLAN ®:
2 kaps na czczo
2 kaps przed treningiem
2 kaps po treningu
2 kaps przed snem

Zastosowanie:
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek ułatwiający regenerację powysiłkową oraz rozwój siły i masy mięśniowej. Stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z dietetykiem lub trenerem.
2 kapsułki 2-3 razy dziennie po przebudzeniu, po treningu i przed snem.
Informacja żywieniowa 2 kapsułki6 kapsułek na 100g
β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia (CaHMB) 760 mg 2280 mg 28,6 g