Niezastąpiony podczas treningów. Nie ma lepszego urządzenia do mieszania supli w proszku ;)

» » Olej kokosowy Coconut Cooking Spray 201g - Better Choice
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Olej kokosowy Coconut Cooking Spray 201g - Better Choice

COCONUT COOKING SPRAY. OLEJ KOKOSOWY BEZZAPACHOWY, RAFINOWANY,  W AEROZOLU, WYŁACZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU. COCONUT COOKING SPRAY jest doskonały do niskokalorycznego smażenia. Zapobiega przywieraniu potraw bez dodawania zbędnych kalorii.

• idealny do niskokalorycznego smażenia
  • precyzyjne dozowanie oleju kokosowego
  • wyłącznie do profesjonalnego użytku

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać na zimną patelnię lub inne naczynie z odległości ok. 20 cm (jedną porcję 0,25 g uzyskuje się w czasie 1/4 sekundy). Wyłącznie do profesjonalnego użytku. Nie używać blisko źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie pryskać bezpośrednio do piekarnika, pieca, prodiża itp. Nie stosować na rozpalony grill.

Wartość odżywcza

w 100 g

w 0,25 g**

Wartość energetyczna

kJ

kJ

kcal (45%*)

kcal (0%*)

Tłuszcz

g (143%*)

g (0%*)

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

g (455%*)

g (1%*)

Węglowodany

w tym cukry

Białko

Sól

g (0%*)

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ, 2000 kcal).

**Jednorazowa porcja produktu

SKŁADNIKI: olej kokosowy rafinowany; gazy nośne: propan, butan.

Napisz opinię