Już kiedyś miałem te witaminki teraz znów zamówiłem bo w takiej cenie warto. Wszystkie smaki dobre.

O nas

Sklep CentrumKulturystyki.pl prowadzi profesjonalną sprzedaż suplementów diety oraz odżywek dla sportowców na terenie całego kraju i za granicą. Zajmujemy się również sprzedażą sprzętu siłowego i fitness oraz akcesoriów do sportów walki. W sklepie CentrumKulturystyki.pl znajdą Państwo szeroki asortyment  producentów odżywek i suplementów dla sportowców w Polsce i Europie. Oferta kierowana jest zarówno dla sportowców jak i ludzi dbających o swój wygląd, zdrowie i kondycję.

Posiadamy długoletnie doświadczenie co pozwala nam być w tej dziedzinie profesjonalistami. Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, każdego dnia jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Zgłębianie wiedzy na temat metodyki treningów, diety oraz zastosowania suplementów w sporcie jest naszą pasją , dzięki czemu możemy zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo. Nasz zespół składa się z młodych, doświadczonych i ambitnych ludzi dla których kulturystyka oraz sporty walki są sposobem na życie.

Ponadto staramy się na bieżąco testować sprzedawane produkty, dzięki czemu możemy podzielić się z Państwem nie tylko suchymi informacjami wyczytanymi z forów i gazet na temat działania produktów, lecz własnymi obserwacjami i spostrzeżeniami co pozwala nam stwierdzić skuteczność sprzedawanych preparatów.

Zapraszamy, sklep kulturystyczny Centrumkulturystyki.pl
Odżywki i suplementy Zestawy

Certyfikat Beltor Certyfikat Trec Nutrition Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Trec Nutrition  Certyfikat autoryzowanego sprzedawcy Evip LINE

Kliknij w jeden z powyższych certyfikatów, aby powiększyć.

Życzymy wszystkim udanych zakupów – Team CentrumKulturystyki.pl