Bardzo fajne, wygodne dresiki na siłkę ale także i na co dzień do polatania. Kumple z siłki też takie chcą :P

» » Musli GAINBody 15 - 1000 g - Activlab
 Musli GAINBody 15 - 1000 g

Musli GAINBody 15 - 1000 g - Activlab

Activlab
Musli GAINBody 15 - 1000 g - Activlab
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 29 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Musli Gainbody 15 - 1000g.

Odżywka z musli zawierająca najwyższej jakości koncentrat białka serwatki i węglowodany (mono i polisacharydy). Wzbogacona dodatkowo w kreatynę, taurynę, lecytynę, witaminy i składniki mineralne.

Preparat zwiększa masę mięśniową, zapewnia organizmowi wysoki poziom energii, siłę oraz najbardziej efektywny i szybki przyrost masy mięśniowej.

Kreatyna zwiększa produkcję energii (ATP), stymuluje wzrost mięśni, potęguje siłę skurczu mięśni oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej.

Tauryna transportuje kreatynę do mięśni, co powoduje jej bardziej efektywne wykorzystanie, a także przyspiesza wzrost komórek mięśniowych.

Lecytyna jest źródłem choliny i inozytolu - aktywatorów metabolicznych.

Witaminy i składniki mineralne są niezbędne do prawidłowych przemian metabolicznych w organizmie.

Preparat polecany dla wszystkich, którzy chcą w sposób szybki i efektywny zwiększyć swą masę mięśniową i siłę, a także przy nadmiernym wysiłku fizycznym oraz jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

100 g (4 płaskie miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka. Stosować 2 razy dziennie.
Wartości odżywcze
Porcja100g
Ilość porcji w opakowaniu10
Opakowanie1000g

SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Wartość energetyczna316 kcal
Molibden22,5 μg
Mangan1,15 mg
Chrom17,5 μg

Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego, glukoza, oligofruktoza, wiórki kokosowe (smak kokosowy), płatki kukurydziane, płatki pszenne, płatki żytnie, płatki owsiane, monohydrat kreatyny, substancja zagęszczająca E466, aromaty, tauryna, lecytyna sojowa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, witaminy (kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cyjanokobalamina), składniki mineralne (mleczan żelazawy, siarczan cynku, siarczan miedziowy, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu, molibdenian sodu, chlorek chromu), substancja słodząca E950, barwniki: E171 (smak kokosowy i waniliowy), E124 i E133 (smak jogurtowo-wiśniowy).
Autor opinii: biedronkaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 05-10-2012
Na sniadanie fajna opcja tylko trzeba jeszcze garść musli dosypać ;)
Autor opinii: makaroniarzOcena produktu: Ocena produktu 4/5Data napisania recenzji: 07-09-2012
Idealny gainer z rana zamiast śniadania którego o wczesnej porze nie moge w siebie wcisnąć. Fajny smak no i trochę musli to dobra opcja dla kogoś takiego jak ja :)

Napisz opinię