Porządne dobrze wykonane nagolenniki wkładka amortyzująca dobrze spełnia swoje zadanie.

» » Muscle Juice Revolution 5000 g - Ultimate Nutrition
Muscle Juice Revolution 5000g

Muscle Juice Revolution 5000 g - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition
Muscle Juice Revolution 5000 g - Ultimate Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 125 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Muscle Juice Revolution 5000 g.

Musle Juice Revolution 2600 to innowacyjna formuła typu Gainer firmy Ultimate Nutrition ®. Zawiera ona 56 g opatentowanej mieszanki Ultimate Nutrition ®  Octo-PRO™, która jest kombinacją aż 8 rodzajów białek. Zawiera również 170 g węglowodanów o różnym czasie wchłaniania, dzięki czemu m.in. minimalizuje wzdęcia. Oprócz dodatku glutaminy występującej w białku, w porcji otrzymujesz 1000g glutaminy, zawierającej L-Alanyl-L-Glutaminy. Ten potężny dipeptyd chroni przed degradacją mięśni i dostarcza paliwa, aby trening mógł trwać zdecydowanie dłużej. Jeżeli przyjmiesz 2 porcje dziennie otrzymasz dodatkowo 2600 kalorii i 148 g białka, które pomogą Ci przekroczyć dotychczasową granicę wytrzymałości organizmu.

Mieszanina białek, w przeciwieństwie do jakiegokolwiek pojedynczego źródła jest stopniowo uwalniana co zapobiega rozpadowi mięśni. Hydrolizat, izolat i koncentrat białka serwatkowego zapewniają organizmowi zastrzyk aminokwasów niezwłocznie po ich zużyciu. Proteiny te są najskuteczniejsze w procesie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Natomiast białko jajeczne zawiera komplet aminokwasów prostych, rozgałęzionych oraz kwasu glutaminowego. Jest całkowicie i łatwo przyswajalne przez organizm.

Białka takie jak kazeina micelarna, kazeinian wapnia oraz koncentrat białka mleka są dłużej trawione, zatem uwalnianie ich do organizmu jest rozłożone w czasie, a substancje odżywcze wchłaniają się stopniowo powstrzymując katabolizm na wiele godzin.

Nowa formuła Muscle Juice Revolution 2600 oferuje również innowacyjny dodatek węglowodanowy Karbo-lyn®. Ten produkt został zaprojektowany  wyłącznie w celu "ładowania" węglowodanów. Stworzony go dla czołowych sportowców szukających sposobu na szybkie dostarczenie glikogenu do mięśni. Węglowodany nowej generacji zawarte w Muscle Juice Revolution przechodzą przez żołądek 80% szybciej od dextrozy czy cukru, dzięki temu nie powodują dyskomfortu podczas aktywności fizycznej. W przeciwieństwie do innych węglowodanów, Karbo-lyn® podczas treningu zachowuje się jak pompa, zwiększając zasób wody w krwioobiegu.

Nie wszystkie tłuszcze są sobie równe. Muscle Juice Revolution 2600 ma w składzie opatentowaną mieszankę Health Fatty Acid Blend™ zawierającą najzdrowsze ze wszystkich powszechnie stosowanych olejów.

- Omega 3 to bogate źródło jednonienasyconego kwasu tłuszczowego który zmniejsza stężenie złego cholesterolu (LDL) we krwi jednocześnie podwyższając poziom dobrego cholesterolu (HDL).

- Olej MCT szybko się wchłania i utleniania  tworząc energię. Dzięki temu podczas treningu zapas glikogenu mięśniowego jest oszczędzany.

Glutamina jest podstawowym produktem antykatabolicznym. Jej obecność w Muscle Juice Revolution 2600 pomaga organizmowi wydzielać własny hormon wzrostu, który uwalnia IGF-1 (czynnik wzrostu insuliny). Ten czynnik sprzyja utracie tkanki tłuszczowej i jednocześnie zwiększa masę mięśniową oraz polepsza gęstość kości. Glutamina minimalizuje stężenie kwasu mlekowego w mięśniach poprzez uwalnianie dwuwęglanu osocza krwi umożliwiając dłuższe i cięższe ćwiczenia.

Kompletne źródło białka oznacza, że będziesz się cieszyć efektywnym przyrostem masy mięśniowej oraz szybszą odnową sił po treningu. Stopniowe uwalnianie oznacza odżywianie mięśni przez cały dzień oraz w trackie snu, kiedy organizm najintensywniej się regeneruje.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmiksować 4 łyżki Muscle Juice Revolution 2600 (ok. 265 g) z 532 ml wody lub mleka. Aby osiągnąć maksymalne efekty przyjmuj 1 porcję rano i drugą porcję godzinę po treningu. W dni bez treningu przyjmuj między posiłkami 1 porcję rano i 2 porcję popołudniu. Ze względu na czas uwalniania Ultimata Nutrition Muscle Juice Revolution 2600 jest to najlepszy gainer do spożywania tuż przed snem.
Wartości odżywcze
Porcja265 g
Ilość porcji w opakowaniu18
Opakowanie5000 g