Jedyny spalacz który tak dobrze na mnie działa. Potliwość duża ale o to właśnie chodzi przy termogenikach.

» » » Matrix 5.0 2270g - 5 lbs - Syntrax
Odżywka białkowa matrix 5.0 syntrax

Matrix 5.0 2270g - 5 lbs - Syntrax

Syntrax
Matrix 5.0 2270g - 5 lbs - Syntrax
Średnia ocena (4.67/5):
Średnia ocena 4.67/5
(głosów 3)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 209,00 zł

Oszczędzasz: 20,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Matrix 5.0 2270 gram - 5 lbs Syntrax

• Anaboliczne i antyktaboliczne proteiny
  • Idealne dla każdego, nawet dla rekonwalescentów
  • Niesamowity smak nawet z wodą
  • Serwatka, micelarna kazeina, albumina jaj

Co to jest Matrix 5.0

Matrix 5.0 o 5-cio funtowa mieszanka najwyższej jakości koncentratów białkowych.

Co odróżnia Matrix 5.0 od innych suplementów?

Każda inna 5-cio funtówka na rynku zawiera jedną frakcję lub kombinację szybko wchłanianej serwatki. Matrix 5.0, to 3 proteiny o zróżnicowanym czasie wchłaniania: koncentrat serwatki, micelarna kazeina oraz albumina jaja.

Dlaczego Matrix 5.0 zawiera trzy różne proteiny zamiast jednej?

Szybki rzut oka na suplementy proteinowe wskazuje, iż niemal wszystkie dostępne na naszym rynku, zawierają serwatkę. Uważana jest za najlepszą proteinę dostępną w naszych czasach. Jednak w rzeczywistości, spożywając ją jako jedyną formę, wypada blado w porównaniu z suplementami zawierającymi w jednym opakowaniu najwyższej jakości serwatkę, micelarną kazeinę oraz albuminę jaja. Sama serwatka jest niepobita jeśli chodzi o szybkość wchłaniania oraz właściwości immunosupresyjne. Jednakże jej potęga nie pozbawiona jest wad.

Z uwagi na bardzo szybkie metabolizowanie serwatki, nasza tkanka mięśniowa korzysta z jej walorów tylko przez chwilę, tutaj nieoceniona okazuje się micelarna kazeina. W przeciwieństwie do serwatki białkowej, micelarna kazeina jest bardzo wolno metabolizowana w organizmie co umożliwia zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy przez długi okres czasu. Z uwagi na odmienne charakterystyki, obie frakcje białkowe posiadają swoje nieocenione walory, które Twój organizm zagospodaruje w każdej sytuacji między posiłkami, po treningu oraz na noc.

Podobnie albumina jaja posiada niezastąpione właściwości, które czynią ją bardziej przydatną w określonych sytuacjach w porównaniu do serwatki oraz micelarnej kazeiny. Jest sprawą niezwykle istotną, aby połączyć ze sobą najwyższej jakości wszystkie frakcje proteinowe tylko w taki sposób Twój organizm będzie odpowiednio chroniony przed niekorzystnym katabolizmem w ciągu całego dnia.

SYNTRAX SI03 MATRIX 2.0, Syntrax si03 Matrix 2.0, syntrax si03 matrix 2.0 - białkowa odżywka zawierająca koncentrat białek serwatkowych (WPC), koncentrat białek mleka wraz z micelarną kazeiną, albuminę jaja oraz peptydy glutaminy i glutaminę oraz wysokobiałkowy suplement diety oparty na koncentracie białka serwatki i odżywka wysokobiałkowa wspomagająca sport kulturystyczny oraz wysiłek sportowy, odżywka białkowa stosowana w kulturystyce i fitness.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Sposób użycia:

1 miarka 2 do 3 razy dziennie. Spożywać rano na czczo, po treningu, miedzy posiłkami, na noc. Rozpuść 1 miarkę Matrix 5.0 w 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

O jakich porach stosować Matrix 5.0??

Z uwagi na trzy różne frakcje białkowe, które charakteryzują się bardzo różnorodnym czasem wchłaniania (serwatka - szybko, albumina jaja - średnio, micelarna kazeina - wolno), Matrix 5.0, to doskonałe rozwiązanie biorąc pod uwagę cały dzień suplementacji. Zatem stosuj zaraz po treningu, wykorzystując szybko przyswajalną serwatkę (WPC), na noc hamując katabolizm dzięki micelarnej kazeinie oraz w ciągu dnia, korzystając z wszystkich trzech frakcji białkowych. Matrix 5.0 - jedna proteina, najwyższa jakość, wiele zastosowań!
Wartości odżywcze
Porcja30g
Ilość porcji w opakowaniu75
Opakowanie2270 g