znakomity skład i dzienne zapotrzebowanie tylko w 2 tabletkach, więc produkt jest też bardzo ekonomiczny, szczerze polecam!

» » Mass It 1000g - Ostrovit
Mass It 1000g - Ostrovit

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Mass It 1000g - Ostrovit

Chcesz szybko zwiększyć masę mięśniową? Nie jesteś w stanie utrzymać prawidłowej diety przy wzmożonym wysiłku fizycznym? Jeżeli mimo sumiennie wykonywanych treningów i restrykcyjnie trzymanej diety nie jesteś zadowolony z rozbudowy swojej masy mięśniowej, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po OstroVit MASSIT. Preparat ten w szybki i niezwykle skuteczny sposób uzupełni Twoją codzienną dietę w węglowodany oraz w najwyższej jakości białko serwatkowe. Zróżnicowane tempo wchłaniania poszczególnych składników OstroVit MASSIT czyni go jeszcze skuteczniejszym w walce o wymarzoną sylwetkę. Nasz produkt zawiera białka o różnych czasie wchłaniania oraz specjalną anaboliczną formułę, którą skomponowaliśmy specjalnie dla osób, które mają problem ze zwiększeniem masy ciała.

OstroVit MASSIT to odżywka węglowodanowo białkowa zawierająca w składzie najwyższej jakości węglowodany oraz białka dostarczające budulec dla zwiększenia masy mięśniowej. Każda porcja dostarcza aminokwasów egzo- i endogennych. Odżywka OstroVit MASSIT to doskonałe rozwiązanie dla osób szczupłych, którym zależy na wyraźnym zwiększeniu siły i masy mięśni. W swoim składzie posiada węglowodany o zróżnicowanym IG (indeksie glikemicznym - skrobi kukurydzianej woskowej, maltodekstryny oraz dextrozy.)

Porcję – 4 miarki (100g) rozpuścić w 200 ml chudego mleka lub wody. Spożywać 1­-2 razy dziennie, w zależności od zapotrzebowania.

Składniki aktywnew 100g%RWS *
Wartość energetyczna357 kcal/1495kJ17.79 %
Tłuszcz0,15g0.00 %
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,07g0.00 %
Węglowodany79g30.40 %
  w tym cukry25,50g28.33 %
Białko10g20.00 %
Sól0,02g0.00 %

* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej  (8400 kJ / 2000kcal).

Składniki: Maltodekstryna, Skrobia kukurydziana woskowa (Waxy Maize), dekstroza, koncentrat białek serwatkowych – mleko, aromat smakowy.

Napisz opinię