Super sprawa, dobra cena jak i jakość. Ekonomiczne opakowanie na miesiąc za 24 zł. Bomba w połączeniu z Multi packiem.

» » Mass Fusion - 7260 g - Nutrabolics
Mass Fusion - 7260 g

Mass Fusion - 7260 g - Nutrabolics

Nutrabolics

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 189 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mass Fusion 7,26kg - Nutrabolics

Wszyscy wiedzą, że jeśli chcesz zbudować świetną sylwetkę musisz jeść naprawdę dużo i to tak często jak to tylko możliwe. Ale nie każdy z nas ma chęci czy możliwość zabierania ze sobą pojemników z jedzeniem za każdym razem kiedy wychodzimy z domu. Niektórzy, nawet jak dysponują wystarczającą ilością czasu w ciągu dnia, nie są w stanie wpychać w siebie jedzenia co 2 godziny. Dlatego właśnie powstał tani, rewelacyjny gainer Mass Fusion znanej i rekomendowanej firmy Nutrabolics, który pozwoli dostarczyć Twoim mięśniom wszystkiego, co jest potrzebne do ich dynamicznego wzrostu dokładnie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebują, w formie wygodnego i łatwego do spożycia napoju.

W procesie budowy dużej masy mięśniowej chodzi nie tylko o dostarczenie odpowiedniej ilości kalorii, ale także o ich jakość. Wyobraź sobie, że jesz wyłącznie jedzenie typu fast food. Czy zbudowałbyś dużą masę? Pewnie tak - ale na pewno nie byłbyś nią usatysfakcjonowany. Jeśli chcesz budować suchą, beztłuszczową masę mięśniową potrzebujesz wysokiej jakości źródeł białka, węglowodanów złożonych, zaawansowanych form kreatyny oraz niezbędnych tłuszczy. Ważne jest również aby były one w odpowiedniej ilości oraz prawidłowych proporcjach względem siebie. Silna i skuteczna odżywka węglowodanowo - białkowa Mass Fusion to idealnie skomponowana odżywka, która spełnia wszystkie te wymagania stawiane przez kulturystów.

Korzyści
  • aż 47 gramów najwyższej jakości łatwo przyswajalnego białka w każdej porcji,
  • najlepszej jakości kompleks węglowodanów,
  • preparat wzbogacony o kreatynę i zdrowe tłuszcze,
  • bogaty w błonnik, ubogi w cukier,
  • suplementy zawiera najważniejsze witaminy, minerały i antyoksydanty,

W dawnych czasach "robienie masy" polegało głównie na zwiększaniu kalorii z wykorzystaniem dużych ilości cukrów prostych. Skutkowało to silnymi skokami poziomu insuliny, co przekładało się na złe samopoczucie (ospałość, brak energii) oraz wyraźne zwiększenie ilości zapasowej tkanki tłuszczowej. Rewelacyjny gainer Mass Fusion zawiera jedynie śladowe ilości cukrów prostych, co oznacza, że nareszcie możesz zwiększać swoją masę jednocześnie cały czas kontrolując poziom tkanki tłuszczowej. Będziesz większy, a Twoje mięśnie brzucha pozostaną widoczne!

Idealny suplement do budowy masy mięśniowej Mass Fusion dostarcza dużej ilości aminokwasów, które stymulują syntezę białek oraz wspomagają przyrost tkanki mięśniowej. Połączenie szybko i wolno wchłanianych form białka pozwala utrzymywać organizm w stanie anabolizmu przez wiele godzin. Najlepsza i najtańsza odżywka węglowodanowo-białkowa na rynku - Mass Fusion kanadyjskiego wytwórcy dobrych odżywek i supli dla sportowców spowoduje, że mięśnie są cały czas odżywione, nawet jeśli nie mamy możliwości spożycia pełnowartościowego posiłku!

Oprócz wysokiej jakości białek odżywka dla kulturystów i ciężarowców tego typu odżywki zawierają również węglowodany złożone, które wspomagają ich absorpcje i wykorzystanie. Aby dodatkowo podnieść wartość energetyczną dodano do suplementu odpowiednią ilość zdrowych tłuszczy, które dodatkowo pozytywnie wpływają na pracę układu hormonalnego. Dopełnieniem idealnie zrównoważonego składu odżywki Mass Fusion jest mieszanka różnych form kreatyny, która zapewni zwiększony poziom siły i energii podczas treningu. A wszystko to w formie pysznego, gęstego, łatwo przyswajalnego napoju, który można przyrządzić w ciągu kilkunastu sekund!
Bogactwo składu Mass Fusion to nie tylko najwyższej jakości białko i aminokwasy, ale także kompleks węglowodanów złożonych oraz najlepszych, zdrowych tłuszczy!

Doskonała odżywka węglowodanowo-białkowa Mass Fusion zawiera w swoim składzie Waxybolic Carbohydrate Matrix, unikalną mieszankę najwyższej klasy węglowodanów, dostarczająca dużą ilość energii niezbędnej do wzrostu i regeneracji mięśni. Złożone węglowodany odpowiednio wpływają na poziom insuliny umożliwiając maksymalne wykorzystanie dostarczanych z nimi aminokwasów. Idealny gainer na masę Mass Fussion zawiera także kompleks Penta-Stage Sustained Release Amino Acid Enhanced Protein Matrix - połączenie źródeł białka o różnym czasie trawienia utrzymujące Twój organizm w stanie ciągłego anabolizmu. Natomiast CEO Advanced Creatine Complex to zaawansowane naukowo połączenie składników pomagających w odnowieniu zapasów energetycznych Twojego organizmu po tym jak zostały opróżnione, dzięki czemu możesz trenować intensywniej i wykonać te kilka dodatkowych powtórzeń na, które normalnie nie miałbyś siły. CEO zwiększa także rozmiar komórek mięśniowych i przyczynia się do ogólnego wzrostu mięśni. SuperFats Metabolic Fatty Acid Complex to mieszanka zdrowych tłuszczy stanowiących świetne źródło dodatkowych kalorii.
W dni treningowe: Pół porcji odżywki (1,5 miarki = ~120 gram) rozpuścić w 200-300 ml wody lub mleka. Spożyć bezpośrednio po treningu. Drugie pół porcji (1,5 miarki = ~120 gram) spożyć w trakcie najdłuższej przerwy pomiędzy posiłkami.

W dni nietreningowe: Pół porcji produktu (1,5 miarki = ~120 gram) rozpuścić w 200-300 ml wody lub mleka. Spożyć rano, po przebudzeniu. Drugie pół porcji (1,5 miarki = ~120 gram) spożyć w trakcie najdłuższej przerwy pomiędzy posiłkami.

Porcja: 235g (3 miarki)

Wartość energetyczna950 kcal