nerka na mega wypasie, solidne zapiecie, nie za duża, nie za mała, jest po prostu idealna.

» » Mass 20 1750g - Scitec Nutrition
Mass 20 1750g

Scitec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 89,00 zł

Oszczędzasz: 14,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mass 20 1750g - Scitec Nutrition

>>Jeśli poszukujesz odżywki MASS 20 o smaku czekoladowym kliknij w niniejszy odnośnik<<

Scitec Mass 20 jest niskokaloryczną odżywką typu gainer zwiększającą masę mięśniową, stosowaną w kulturystyce i fitness. Odżywki wysokokaloryczne zwiększające masę zaopatrują organizm w zbędne kalorie i praktycznie powodują wzrost ilości tkanki tłuszczowej. W przypadku sportowców dyscyplin siłowych i kulturystów - najważniejszym celem jest powiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej.

Część białkowa odżywki Scitec Mass 20 stanowi 20% całego suplementu diety i jest to najwyższej jakości białko serwatkowe. Odżywka ta zawiera także monohydrat kreatyny Creapure. Jedna porcja Scitec Mass 20 zapewnia 50% zalecanego dziennego zapotrzebowania na witaminy. Odżywka Mass 20 nie zawiera cukrów prostych - sacharozy i fruktozy.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Zmieszać 1 porcję w 300 ml mleku , soku , lub w zimnej wodzie. Najlepiej stosować przed/po treningiem. Nie jest to produkt zastępujący posiłek, należy używać tylko jako suplement diety.
 Porcja: 50 g

Wartość energetyczna185 kcal
Tłuszcz0.7 g
Białko10 g