Stosuję od zawsze. Tylko tę formę i jestem jej wielkim entuzjastą. Polecam każdemu kto chce poprawić siłę i wytrzymałość przede wszystkim.

Nowość

Mars Protein Bar (Baton Białkowy) 57g

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 13 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Mars Protein Bar (Baton Białkowy) 57g

Jeśli trzymasz dietę, możesz mieć dość mdłych batonów białkowych o gumowatej konsystencji, pewnie czasem tęsknisz za marketowymi batonami - teraz możesz połączyć dwa w jednym! Obłędnie pyszny Mars napakowany białkiem - jeden baton to aż 19g wysokiej jakości białka w zaledwie 200kcal! Dokonała nagroda po ciężkim treningu albo słodka przekąska zamiast posiłku. Dobrze znane połączenie ciągnącej masy karmelowej i grubej warstwy niepowtarzalnie pysznej mlecznej czekolady nareszcie doczekało się wersji białkowej dla wymagających fanów Marsów.

Protein Mars w porównaniu do tradycyjnego Marsa*:

• o 21% mniej kalorii
  • o 53% mniej tłuszczu