Świetna kreatyna z dodatkiem rybozy która pomaga transportować kreatynę. Zrobiłem na niej 2 cykle i to nie koniec :)

» » Magmax B6 50 tabl. - Olimp
Magmax B6 50 tabl.

Magmax B6 50 tabl. - Olimp

Olimp

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 20 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Magmax B6 50 tabl. - Olimp

OLIMP MagMAX B6 - cytrynian magnezu
Najlepszy magnez na rynku - cytrynian magnezu w postaci tabletek powlekanych. Preparat z magnezem charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością oraz długą drogą wchłaniania , co oznacza, że w efekcie organizm pobiera większą ilość magnezu. Doskonały suplement dla sportowców, osób aktywnych oraz narażonych na stres. Odżywka z cytrynian magnezu zapobiega kurczom, drganiu powieki oraz zmniejsza zmęczenie.

Korzyści:
  • organiczny magnez - cytrynian magnezu, który charakteryzuje się wysoką przyswajalnością,
  • wysoka dawka magnezu - aż 687 mg cytrynianu magnezu,
  • dodatek witaminy B1 oraz B6 dla jeszcze lepszego działania!
Dzienna porcja: 1 tabletka 1-2 razy dziennie po posiłku.
 Porcja: 6 kapsułek
Składniki aktywne
Cytrynian magnezu687mg
w tym:
Magnez110mg
Witamina B62mg
Witamina B11,1mg

Składniki: sól magnezowa kwasu cytrynowego (cytrynian trójmagnezowy), celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, skrobia ziemniaczana, chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, chlorowodorek tiaminy – wit. B1; alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu – substancje glazurujące, dwutlenek tytanu – barwnik.

Napisz opinię