Poezja produkt. 10 kapsów dziennie ale pompa na tym jest wręcz niewyobrażalna. Kozak jakich mało.

» » » Legginsy Damskie COSYONE Navy Blue - Beltor
Legginsy Damskie COSYONE Navy Blue - BeltorLegginsy Damskie COSYONE Navy Blue - BeltorLegginsy Damskie COSYONE Navy Blue - BeltorLegginsy Damskie COSYONE Navy Blue - BeltorRozmiarówka
Nowość

Legginsy Damskie COSYONE Navy Blue - Beltor

Beltor

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Beltor Fight Brand

Legginsy Damskie COSYONE Navy Blue - Beltor

Legginsy damskie COSYONE z linii CompressionGEAR to unikalne rozwiązanie dla zwolenniczek dyscyplin, gdzie liczy się najlepsza jakość i wytrzymałość. Specjalnie dobrana kompozycja poliestru i elastanu (88%/12%) zapewnia idealne dopasowanie do ciała, podnosi komfort użytkowania oraz zwiększa wytrzymałość legginsów. Nowoczesne wzornictwo zostało wykonane metodą cyfrowej sublimacji.

Zalety:

• najlepszej jakości poliester z domieszką elastanu
  • płaskie szwy
  • idealne dopasowanie do ciała
  • elastyczna, markowa guma w pasie
  • nowoczesny design
Wysokiej klasy akcesoria do sportów walki oraz odzież sportowa Beltor. Każdy produkt sygnowany logiem Beltor został dokładnie przetestowany pod kątem jakości oraz użyteczności, dzięki temu powstał produkt idealny dla każdego fightera. Zastosowanie specjalnych technologii oraz wysokich norm produkcji pozwoliło na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających sportowców.

Beltor Fight Brand

Napisz opinię