Odżywka jak najbardziej w porządku. Świetny smak, dobra rozpuszczalność. Niska cena na pewno jest dodatkowym atutem :)

» » » Kre Alkalyn powder 200 g. Trec Nutrition
Kre Alkalyn powder 200 g

Kre Alkalyn powder 200 g. Trec Nutrition

Trec Nutrition
Kre Alkalyn powder 200 g. Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Nutrition - Kre Alkalyn powder 200 g.

Buforowany monohydrat kreatyny (Kre-Alkalyn)

KRE-ALKALYN to udoskonalona formuła jednego z najsilniejszych niesterydowych związków stosowanych w kulturystyce, jaką jest kreatyna. Wadą niestety tradycyjnego monohydratu kreatyny jest jego niestabilność pod wpływem kwasu żołądkowego i jego szybka zamiana w produkt uboczny- kreatyninę, co w konsekwencji powoduje duże straty w jej przyswajaniu. Po wieloletnim okresie badań i testów przez amerykańską firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D) udało rozwiązać się ten problem. Stworzono nową technologicznie kreatynę w postaci buforowanej i opatentowano ją pod znakiem towarowym KRE-ALKALYN. Kreatyna ta jest substancją nie ulegająca konwersji w kwaśnym środowisku żołądka, ani w innych płynach do kreatyniny.

KRE-ALKALYN jest to jedyna na świecie odżywka kreatynowa, która jest w 100% stabilna, co przyczynia się do jej lepszej wchłanialności i przyswajalności w porównaniu ze zwyklym monohydratem kreatyny. Powoduje to jej zwiększone wysycenia w tkance mięśniowej przy jednoczesnym braku negatywnych efektów często pojawiających się podczas stosowania monohydratu tj.: pieczenie w żołądku czy retencji wody podskórnej. Dzięki nowej technologii już dzisiaj możemy stosować znacznie mniejsze porcje kreatyny ( 1 g KRE-ALKALYNU odpowiada zastosowaniu 10 g zwykłego monohydratu kreatyny) przy jeszcze lepszych efektach w przyroście siły i masy mięśniowej.

KRE-ALKALYN EXTREME jest preparatem szczególnie polecanym kulturystom w okresie kształtowania siły i masy mięśniowej oraz sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo- siłowych w celu uzyskania wysokiej formy sportowej. Kre-Alkalyn jest prawnie opatentowanym znakiem towarowy (patent nr 6.399.661) jedynego oryginalnego preparatu zawierającego buforowany monohydrat kreatyny zarejestrowany przez firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D)- wyłącznego producenta i eksportera w/w preparatu. Firma TREC NUTRITION posiada wszelkie prawa i umowy do importowania oryginalnego surowca Kre-AlkalynŽ oraz do konfekcjonowania i sprzedaży gotowego wyrobu pod marką Kre-Alkalyn
alt
Autor opinii: SzczepanOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 06-02-2014
wg mnie najlepsza kreatyna ponieważ nie naciąga wody jak zwykłe mono
Autor opinii: Radosław BocianOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 20-07-2012
Bardzo dobra kreatyna, zwłaszcza dla tych którzy nie lubią monohydratów.

Napisz opinię