bardzo dobry skład, mega pobudzenie i kop energii na treningu! do tego motywacja i skupienie zdecydowanie na plus!

Koncentrat białka

jest to suplement przeznaczony dla wszystkich sportowców, którzy pragną uzupełnić swoją dietę w pełnowartościowe białko. Odżywki białkowe zawarte w niniejszej kategorii, to suplementy 100% białkowe bez zawartości innych składników. W niniejszej kategorii znajdziesz suplementy o różnym typie białek. koncentrat białka serwatki, koncentrat białka kurzego, koncentrat białka sojowego itp.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do