Koszyk Twój koszyk jest pusty ...

Konkretna masówka :) Bardzo lubię produkty Olimpu i ten suplement jest jednym z moich faworytów jeśli chodzi o masówki.

» » Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny

Charakteryzuje się wielokrotnie lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż tradycyjne kreatyny (monohydraty, pirogroniany, cytryniany itp.) to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego. Nie jest to bez znaczenia ponieważ organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to co pozostaje w stanie rozpuszczonym. Cząsteczki jabłczanu kreatyny ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną oraz syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosforokreatyny, zapobiegając bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą dokuczliwą obolałość mięśniową. Jabłczan kreatyny polecany jest wszystkim sportowcom sportów siłowych.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do