idealna odżywka w formie pudnigu zamiast kolacji gorąco polecam

» » Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) 500 ml - Vitalmax
Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) 500 ml

Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) 500 ml - Vitalmax

Vitalmax
Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) 500 ml - Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 7)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 24 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Ionto Vitamin Drink liquid 500 ml

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY DEKSTROZĘ, WITAMINY , MINERAŁY I AKTYWATORY METABOLICZNE

Ionto Vitamin Drink liquid jest koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne a także witaminy i minerały. Stosowany jest w celu uzupełnienia tych składników przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Ubytek tych substancji, do jakiego dochodzi podczas wzmożonego wysiłku fizycznego głównie z potem, nie tylko obniża zdolność do treningu, ale może być niebezpieczny dla zdrowia. Uzupełnienie wody, witamin i elektrolitów traconych podczas wysiłku pozwala uchronić zawodnika przed zagrożeniami zdrowotnymi, a także poprawia parametry wysiłku i efekty treningu. Ionto Vitamin Drink Liquid został wzbogacony dodatkowo o L-karnitynę i taurynę, co powoduje, że działa antykatabolicznie i pomaga spalić tkankę tłuszczową.

OPAKOWANIE 1 LITR WYSTARCZY NA 60 LITRÓW NAPOJU CO POWODUJE ŻE JEST TO ZDECYDOWANIE NAJWYDAJNIESZY PREPARAT TEGO RODZAJU NA RYNKU Vitamin Drink Liquid Preparat występuje w pysznych smakach: jabłkowy, pomarańczowy, grejpfrutowy, kiwi, wiśniowy, malinowy, cytrynowy, brzoskwiniowy, truskawkowy, mango, Ice Tea cytrynowy, Ice Tea, czarna porzeczka, brzoskwiniowy, gruszka.
5 ml koncentratu należy rozpuścić w 0,3 l. chłodnej wody. Maksymalnie w ciągu dnia można spożyć 30 ml

Porcja: 5 ml

Wartość energetyczna172 kcal
Białko0,5g
Węglowodany44,5g
Tłuszcz0g
Sód250mg
Potas150mg
Magnez120mg
L-karnityna500mg
Tauryna1500mg
Zawartość aktywnych składników, witamin i minerałów: w 1000 ml gotowego napoju (przy proporcjach 1:60)
Tauryna250mg
L-karnityna83,3mg
Witamina C23,8mg
Niacyna (nikotinamid)7,1mg
Witamina E3,69mg
Kwas pantotenowy2,64mg
Witamina B60,97mg
Tiamina (witamina B1)0,69mg
Ryboflawina (witamina B2)0,64mg
Folacyna (kwas foliowy)0,08mg
Biotyna0,06mg
Witamina B120,39ug
Sód41mg
Potas25mg
Magnez16mg
Autor opinii: SyzyfOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 07-04-2014
Bardzo dobry napój izotoniczny fajne smaki i bardzo opłacalny dlatego że to koncentrat do rozrabiania :)
Autor opinii: majsterOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 27-03-2014
Do picia podczas treningu jako izotonik nadają się idealnie. Duży wybór smaków i niska cena to powody dla których zawsze wracam do nich.
Autor opinii: Andrzej T.Ocena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 13-03-2014
Smak tych witaminek jest świetny idealne są do popijania podczas treningu. Wysyłka ze sklepu ekspresowa także polecam
Autor opinii: BananOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 27-02-2014
W takiej cenie tylko kupować. Do tej pory kupowałem w sklepie stacjonarnym u mnie w mieście ale tutaj jest o wiele taniej :)