Jeśli chodzi o pompe na i po treningu nie ma lepszego suplementu. MusclePharm zrobił rewelacyjny produkt.

» » Gryfy,sztangi,sztangielki

Gryfy,sztangi,sztangielki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gryf łamany, gryf olimpijski, gryf kratownica oraz inne sztangi i gryfy przeznaczone do treningu na siłowni i w domu.

Gryfy

Umożliwiają one ćwiczenia mięśni ramion, barków, klatki piersiowej, nóg, pleców. Oferowane przez nas gryfy to najwyższa jakość wykonania. Gryfy z regulacją obciążenia pozwalają trening na różnych poziomach. Długie gryfy umożliwiają ćwiczenia ze sztangą, wzmacniając w ten sposób mięśnie klatki piersiowej.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do