Najlepsze białko od Treca niestety chyba już zapomniane, a szkoda bo koncentrat + izolat to najlepsze co możemy dostarczyć zaraz po treningu

» » » FITNESS AUTHORITY - XTREME ANTICATABOLIX - 500g
XTREME ANTICATABOLIX - 500g

Fitness Authority
Średnia ocena (4.33/5):
Średnia ocena 4.33/5
(głosów 3)

Cena katalogowa: 109,00 zł

Oszczędzasz: 17,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 92 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

FITNESS AUTHORITY - XTREME ANTICATABOLIX - 500g

Leucyna-walina–izoleucyna w proporcji 2:1:1!
5000 mg L-glutaminy w porcji!

Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolność do niezależnej stymulacji syntazy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyśpiesza regenerację.

Podczas intensywnego treningu z mięśni uwalniana jest glutamina pochodząca nie tylko z zapasów wolnych form aminokwasów, ale także uzyskiwana poprzez proces deaminacji aminokwasów rozgałęzionych w samych mięśniach. To wydzielanie glutaminy odbierane jest przez organizm, jako sygnał do zatrzymania syntazy białek. Dostarczanie w odpowiednich momentach glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych prowadzi do zmodyfikowania tego sygnału i utrzymania syntezy białek na oczekiwanym poziomie.

Dzięki niespotykanemu profilowi wolnych form aminokwasów rozgałęzionych i glutaminy, XTREME ANTICATABOLIX® jest w stanie drastycznie przyspieszyć tempo twojej regeneracji. Dodanie XTREME ANTICATABOLIX® do swego arsenału suplementów to doskonały sposób na osiągnięcie postępu. Nie martw sie też o smak, zajęliśmy się tym. Produkt smakuje jak cukierek, a nie zawiera węglowodanów.

XTREME ANTICATABOLIX zawiera najbardziej zaawansowaną mieszankę glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych dostępnych na rynku.
Wsyp dwie miarki XTREME ANTICATABOLIX® do szklanki, szejkera lub blendera zawierającego 150-200 ml wody lub twego ulubionego napoju, po czym mieszaj przez około 20-30 sekund aż produkt się dobrze wymiesza. Najlepsze rezultaty osiągniesz dzieląc porcję na pół i spożywając przed i po treningu oraz stosując nie mniej niż połowę zalecanej dawki.
Wartości odżywcze
Porcja2 miarki (10 g)
Ilość porcji w opakowaniu50
Opakowanie500g