rewelacyjna jakość! i ten kolor! na macie widać tylko moje rękawice;)

» » Ester kreatyny

Ester kreatyny

Zwany także Creatine Ethyl Ester ,jest to bardzo dobrze wchłanialna przez organizm forma kreatyny o obniżonym do minimum ryzyku przemiany jej w tzw. kreatyninę czyli nieaktywną jej formę, bezużyteczną dla sportowców. Ester kreatyny polecany jest wszystkim sportowcom dyscyplin siłowych. Niniejsza kategoria zawiera suplementy estrów kreatyny znanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do