Świetna jest ta beta alanina! Nie dość ze tanio wychodzi to jeszcze dobrze działa zwłaszcza z kreatyną i AAKG :)

» » » CREATINE KING 120 KAP - Scitec Nutrition
CREATINE KING 120 KAP - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 55 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

CREATINE KING 120 KAP - Scitec Nutrition

CREATINE KING złożona formuła bioenergetyczna kreatyny, została starannie zaprojektowana, aby wspierać twoje ciało podczas aktywności fizycznej, zwłaszcza w treningu o wysokiej intensywności! Nasz 3 komponentowy matriks multi-kreatyny to 4000 miligramów dostarczających - między innymi – najczęściej badane formy kreatyny! Udowodniono naukowo, iż spożycie min. 3 gram Kreatyny dziennie wzmaga wydajność organizmu podczas krótkotrwałych, intensywnych serii treningowych, tj. trening siłowy czy wytrzymałościowy!*

Dodaliśmy kilka popularnych składników, aby nasz projekt był kompletny, w tym kilka aminokwasów i Alfa-Ketoglutaran (AKG), który jest integralną częścią cyklu Krebsa – jest to cykl wytwarzania energii w organizmie.

Witamina B3, która przyczynia się do następujących korzystnych efektów fizjologicznych:*

• Redukuji uczucia zmęczenia i znużenia
  • Utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Normalnego funkcjonowania układu nerwowego.

*Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC)

Spożywać 4 kapsułki w ciągu dnia, najlepiej po treningu lub w przypadku dni nietreningowych – przed posiłkiem. W fazie ładowania kreatyną (pierwsze 5 dni stosowania) zaleca się spożywanie 4 kapsułek produktu CREA-BOMB na każde 15 kg masy ciała (w ten sposób mięśnie szybciej zostaną nasycone kreatyną). Należy rozłożyć całkowitą ilość do spożycia na kilka porcji w ciągu dnia, spożywać przed posiłkami. Po 5 dniach zredukuj dzienne spożycie produktu do 1 porcji produktu (4 kapsułki) w celu utrzymania zasobów kreatyny w organizmie. Jeśli nie chcesz przeprowadzać fazy ładowania, od razu zacznij od stosowania 1 porcji dziennie.

1 kapsułka
Składniki aktywne
Matrix multi-kreatynowy (Creatine Citrate, Microntec, Creatine Phosphate)1000 mg
L-Arginina HCL50mg