Fajny zestaw spalaczy. Serducho potrafi zakołatać po spożyciu i świetnie podnosi termogenikę. Można się spocić.

» » » Core Lipocore 120 kaps - Fitness Authority
Core Lipocore 120 kaps

Fitness Authority
Średnia ocena (2/5):
Średnia ocena 2/5
(głosów 1)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Core Lipocore 120 kaps - Fitness Authority

LipoCore® to nowoczesny i bardzo skuteczny suplement diety, którego składniki mają na celu zwiększenie metabolizmu tłuszczów i pomagają w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Dla zwiększenia przyswajalności, absorpcji i biodostępności każdego ze składników produktu zastosowano w nim unikalną technologię kapsułek żelowych, która pozwala na pełne wykorzystanie potencjału substancji aktywnych zawartych w tym produkcie. LipoCore® to ekstremalnie skoncentrowany oraz naturalny termogenik maksymalnie pobudzający metabolizm komórkowy. Formuła produktu oparta jest na synergistycznie działających, naturalnych ekstraktach roślinnych, które skutecznie ograniczają apetyt i redukują uczucie głodu. Dodatkowo składniki aktywne zawarte w produkcie mogą wpływać na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi oraz mogą podnosić koncentrację i skupienie umysłowe. LipoCore® to całkowicie naturalny środek „energetyzujący”, zawierający mieszankę substancji przydatnych w czasie intensywnych ćwiczeń.

LipoCore®to skuteczny reduktor tłuszczu, perfekcyjny i doskonały pod każdym kątem. Stworzony z myślą o ostatecznym wyeliminowaniu tkanki tłuszczowej i skutecznym odchudzania. Zastosuj LipoCore® i poczuj na sobie, co znaczy prawidłowe odchudzanie i profesjonalne rzeźbienie sylwetki. To pierwsza formuła na rynku, która wykorzystuje skojarzone działanie wielu naturalnych składników i działa na wiele różnych sposobów. Efekt ten uzyskano zestawiając ze sobą precyzyjnie określone dawki poszczególnych składników, które uzupełniają się wzajemnie i nasilają swoje działanie.
  Dni treningowe:
    1 kaps. 3 razy dziennie
   Dni nietreningowe:
    1 kaps. 3 razy dziennie
 Porcja: 3 kapsułki
Składniki aktywne
Chrom60µg
Ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego (Garcinia cambogia)200mg
Kofeina200mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camelia sinensis)120mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)120mg
Ekstrakt z owoców grejpfruta (Citrus paradisi)100mg