CFM protein bar - 40g

CFM protein bar - 40g - Vitalmax

Vitalmax

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 5 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax CFM Protein Bar

To pyszny baton proteinowy przeznaczony dla sportowców oraz osób o zwiększonym wysiłku fizycznym.
Jest jednym z niewielu batonów na świecie zawierającym wyłącznie najlepsze białko zwierzęce pochodzące z ilozatu białka serwatki CFM.

Doskonały jako posiłek po treningu,w szkole,pracy i w podróży a także idealny jako przekąska pomiędzy posiłkami..

Zawiera wyłącznie tłuszcze pochodzenia roślinnego.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

Według zapotrzebowania w diecie.
Nie przeznaczony dla dzieci, kobiet karmiących oraz w ciąży. Zawiera źródło fenyloalaniny.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, suchym, w temperaturze do 25 C.Nie zawiera substancji o charakterze dopingowym.
 w 100 g

Wartość energetyczna406 kcal
Białko20,69 g
Węglowodany39,34 g