Świetne BCAA, smak rewela, dodatek betaalaniny to jest to :) kciuk w górę! Chwilę po spożyciu chce się wyciskać więcej. Godne polecenia.

» » CFM Gainer 30 - 50 sasz. po 40g - Vitalmax
CFM Gainer 30 - 50 sasz. po 40g

CFM Gainer 30 - 50 sasz. po 40g - Vitalmax

Vitalmax

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 87,00 zł

Oszczędzasz: 8,30 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Cfm Gainer 30 w saszetkach

Opakowanie zawiera 25,50 lub 100 jednorazowych saszetek po 40g każda.
Ten rodzaj opakowań jest najbardziej higieniczny i jednocześnie praktyczny.Teraz już nie musisz nosić ze sobą całego opakowania odżywki, ewentualnie pojedynczych dawek odsypanych do różnych pojemników.Od dziś możesz wziąć ze sobą tylko tyle odżywki ile aktualnie potrzebujesz.Nie musisz także kupować dużego opakowania odżywki w jednym smaku.Możesz wybrać opcję z całością saszetek w jednym smaku lub w różnych kombinacjach smakowych.

CFM Gainer 30 to odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym wspomaga przyrost masy mięśniowej.

„Gainery” zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudowę masy mięśniowej. Białko użyte w Vitalmax CFM Gainer 30 produkowane jest w zaawansowanym technologicznie procesie ultrafiltracji CFM (Cross Flow Mikrofiltration). Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104. Vitalmax CFM Gainer 30 zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej. W odżywce Vitalmax CFM Gainer 30 użyto węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania co powoduje dostarczanie energii równomiernie.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

40g (1 saszetka) wymieszać w ok. 250-300ml wody lub mleka. Stosować 2-3 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1-1,5 godz. przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Porcja: 40 g

Wartość energetyczna144 kcal
Białko12,09 g
Węglowodany23,26 g
Tłuszcz0,33 g

Skład:
maltodekstryna, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki CFM, suszony mleczny mix, aromat w zależności od smaku: waniliowy dla smaku waniliowego, czekoladowy dla smaku czekoladowego, bananowy dla smaku bananowego, orzechowy dla smaku orzechowego, truskawkowy dla smaku truskawkowego, kokosowy dla smaku kokosowego, kwas askorbinowy (wit.C) , octan tokoferolu (wit. E) , kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), niacyna (wit. PP), tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, cyjanokobalamina (wit. B12), substancja słodząca aspartam.

Napisz opinię