Gainer całkiem znośny. Smak czekoladowy dosyć fajnie wyszedł. Rozpuszczalność ok, mała ilość białka w 100g to faktycznie dla mnie minus.

» » CFM Gainer 20 - 100 sasz. po 40g - Vitalmax
CFM Gainer 20 - 100 sasz. po 40g

CFM Gainer 20 - 100 sasz. po 40g - Vitalmax

Vitalmax
CFM Gainer 20 - 100 sasz. po 40g - Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 132,00 zł

Oszczędzasz: 13,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 119 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Cfm Gainer 20 w saszetkach

Opakowanie zawiera 25,50 lub 100 jednorazowych saszetek po 40g każda.
Ten rodzaj opakowań jest najbardziej higieniczny i jednocześnie praktyczny.Teraz już nie musisz nosić ze sobą całego opakowania odżywki, ewentualnie pojedynczych dawek odsypanych do różnych pojemników.Od dziś możesz wziąć ze sobą tylko tyle odżywki ile aktualnie potrzebujesz.Nie musisz także kupować dużego opakowania odżywki w jednym smaku.Możesz wybrać opcję z całością saszetek w jednym smaku lub w różnych kombinacjach smakowych.

CFM Gainer 20 to odżywka węglowodanowo-białkowa, której regularne spożywanie, przy jednoczesnym treningu siłowym wspomaga przyrost masy mięśniowej.

„Gainery” zostały stworzone w celu praktycznego ułatwienia diety, w tego typu odżywkach

białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały znajdują się w odpowiednich proporcjach. Stosowane są głównie w cyklach treningowych mających za zadanie rozbudowę masy mięśniowej. Białko użyte w Vitalmax CFM Gainer 20 produkowane jest w zaawansowanym technologicznie procesie ultrafiltracji CFM ((Cross Flow Mikrofiltration). Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą i przyswajalnością - BV 104. Vitalmax CFM Gainer 20 zawiera całe spektrum aminokwasów w tym zwiększoną zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) a także frakcje serwatkowe mające wpływ na produkcję w organizmie hormonu IGF-1 powodującego wzrost masy mięśniowej. W odżywce Vitalmax CFM Gainer 20 użyto węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania co powoduje dostarczanie energii równomiernie.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

40g (1 saszetka) wymieszać w ok. 250-300ml wody lub mleka. Stosować 2-3 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1-1,5 godz. przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Porcja: 40 g

Wartość energetyczna144 kcal
Białko8 g
Węglowodany27,34 g
Tłuszcz0,33 g

Skład:
maltodekstryna, dekstroza, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki CFM, suszony mleczny mix, aromat w zależności od smaku: waniliowy dla smaku waniliowego, czekoladowy dla smaku czekoladowego, bananowy dla smaku bananowego, orzechowy dla smaku orzechowego, truskawkowy dla smaku truskawkowego, kokosowy dla smaku kokosowego, kwas askorbinowy (wit.C) , octan tokoferolu (wit. E) , kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny (wit.B6), niacyna (wit. PP), tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna, cyjanokobalamina (wit. B12), substancja słodząca aspartam.
Autor opinii: kiełbasa = masaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-03-2013
4 kg tego gainera i 2 kg złapałem więc to bardzo doby wynik :)

Napisz opinię