Nie spodziewałem się ze tak dobrze może działać ten redfaster :) Często stosuję po przebudzeniu żeby szybciej dojść do siebie oraz przed treningiem.

» » » Carbo 3x Complex - 1 kg (25 sasz. po 40g) - Vitalmax
Carbo 3x Complex - 1 kg (25 sasz. po 40g)

Carbo 3x Complex - 1 kg (25 sasz. po 40g) - Vitalmax

Vitalmax

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 29,00 zł

Oszczędzasz: 2,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 27 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax - Complex Carbo 3x

Vitalmax Carbo Complex to odżywka węglowodanowa, będąca mieszaniną węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania.

Wzbogacona została także w witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach.
Przeznaczona jest dla sportowców wszystkich dyscyplin , zarówno siłowych jak i wytrzymałościowo - szybkościowych. Najczęściej odżywki typu Carbo używają biegacze, kolarze, pływacy, piłkarze, koszykarze, ale także trójboiści czy kulturyści. Odżywki węglowodanowe mają za zadanie jak najszybsze uzupełnienie energii w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i po jego zakończeniu.
Zastosowane w Vitalmax Carbo Complex węglowodany o różnych długościach łańcucha, w optymalnie dobranych proporcjach, pozwalają na stopniowe odzyskiwanie traconej energii i elektrolitów. Odżywka przyjęta bezpośrednio po wysiłku pozwala uzupełnić zapasy glikogenu w mięśniach co ma decydujące znaczenie w procesach katabolicznych.

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

2x dziennie po 40g wymieszać z 200-250 ml chłodnej wody. Spożywać przed i po treningu.
 w 100 g
Składniki aktywne
Białko0 g
Tłuszcz0 g